SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
oo jezu się chce upewnić, inteligencie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.... nawet to do ciebie nie dotarlo ... co zmiksowac ??? caly posilek czy co ? ogarnij sie
nie wiem skad sie tacy medrcy biora co pytania nie potrafia zlozyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
No te przepisy, czy mam to zmiksować czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
NIe masz miksowac!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
Ok, a to jest dieta na masę ? Sory ale jestem początkujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
sog dla autora za świetny art i ciekawe przepisy.

karwan106 <<<
skoro jesteś początkujący, to poczytaj troche forum, a nie zadajesz durne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
Zamierzam zastosować się do rad zamieszczonych w artykule, lecz mam pewną wątpliwość. Czy przygotowując sobie posiłki wieczorem na kolejny dzień, przechowując je następnie w lodówce, jestem skazany na jedzenie w pracy zimnych rzeczy? Czy jakimś rozwiązaniem może być mikrofalówka? Jak Wy sobie z tym radzicie?

Pozdrawiam
Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1916
ja osobiscie mam troche obrzydzenie do mikrofalówki bo te zarcie jest w pewien sposób "inne" po wyciągnięciu

"Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to bjj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6284 Napisanych postów 76113 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755290
Jezeli dysponujesz w pracy mikrofalowka to moze byc. Ja jadam zimne, nie sprawia mi to problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
Koniu151 to mówisz że wygląda to tak że 150 kilowy białas ala roni koleman szama przy ludziach jak zwierz a oni boją się że zaraz zostaną zjedzeni jak zabraknie ci kuraka ?

to mówicie że jak zrobię sobie ryż i kuraka albo cokolwiek innego wieczorem, wpakuje do pudełka a potem do lodówki, rano wyciągam , biorę ze sobą w świat i jem za kilka godzin to żarło to jest normalnie zdrowe?

tak pół żartem pół serio - fajnie byłoby robić sobie jadło w niedziele na cały tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe tłuszcze...

Następny temat

Low Carb do oceny...

WHEY premium