SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIESAMOWITE SPADKI FORMY >>> co się ze mną dzieje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Semmen ile masz lat?? Bo w profilu chyba coś ci się namieszało.Uważam że raz w tyg. klatka wystarczy tym bardziej że robie w sumie 16 seri na tą grupę.Wcześniej ćwiczyłem ją 2 razy w tyg. ale mi to odradzili więc ćwicze raz.Może za jakieś 2 miesiące zmienie trening(żeby mięśnie się nie przyzwyczaiły) i zaczne ćwiczyć 2 razy - tak mam w planie przynajmniej.Ktoś cos jeszce może ma ciekawego do powiedzenia na ten temat... Bardzo bym prosił jeżeli mozna.



WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU


>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2185
Thnx
Mam jeszcze inne pomysły jak wzbudzić w sobie większą motywację:
spróbuj oglądnąć przed treningiem jakies filmy, tylko nie te podróżniczo-przygodowe a raczej pumping iron, Ronnie Coleman - The Unbelievable, czy inne które wzbudzą w Tobie głód do treningu. Pudzian kiedys powiedział, ze jak nie ma ochoty i czuje sie słaby, to zjada witaminki, odczeka z pół godzinki i jedziemy z k..wami -tego ostatniego nie mówił...

peya

peya

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... witaminki mówisz a jakie np. byś polecił??

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2185
Na mnie najlepiej działa Falvit, biorę jeszcze multi mineral HiTec'c
Falvit dobry i tanii, próbowałem innych np. dość długo bralem Vitaral, ale jak przypadkiem trafileł Na FAlvit to sie przeżuciłem.

peya

peya

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Gainer to raczej po treningu.
na 1 - 1,5 h przed treningiem zarzuć sobie makaron (wielojajeczny) z serem białym. Ja po tym dostaje takiego kopa że . Wicinam cały głęboki talerz makaronu + twaróg.



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRODUCENT RADZI ABY BRAĆ ZWŁASZCZA PRZED I PO TRENINGU .




>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
tak, na kreatynie też piszą że należy brać z fazą nasycenia.

Gainery to raczej węglowodany o krótkich łańcuchach. To da ci power'a tylko na początku treningu. Później gdy wyczerpiesz zapasy glikogenu poczujesz się zmęczony, znudzony i słaby.



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam.Zdaje mi sie że niewiesz co mówisz.Każdy mi radzi tak brać i producent też tak radzi a twoje uzasadnienie nie wydaje mi sie zgodne i poprawne.Wybacz jeśli się mylę ale takie jest moje zdanie...

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rado - lat to juz trochę mam ...
A takie objawy jak twoje to miewam gdy robię daną grupę mięśniową tylko raz w tygodniu ... Dla mnie idealne jest 36 godzin przerwy max. 2 dni ... Mam bardzo dobrą regenerację ...
Ale każdy organizm jest inny ...

What we do in live - echoes in the eternity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Semmen OWSZEM-KAŻDY JEST INNY, ALE BEZ PRZEGINY.

JEŚLI WG CIEBIE PO 2 DNIACH MASZ JUŻ ZREGENEROWANE I UWAGA- ODBUDOWANE I NADBUDOWANE MIĘSNIE, TO ....OPIERDZIELASZ SIĘ NA TRENINGACH I TYLE

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to powoduje

Następny temat

Trening na siłę pomocy !!!

WHEY premium