SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NARTY - KIEDY NAJWCZEŚNIEJ MOŻNA ZACZĄĆ NAUKĘ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3108
KIEDY NAJWCZEŚNIEJ MOŻNA ZACZĄĆ NAUKĘ JAZDY NA NARTACH? W JAKIM WIEKU MOŻE BYĆ DZIECKO, OD JAKICH NART ZACZYNAĆ.PROSZĘ O WSZELKIE INFORMACJE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
Witam, jestem instruktorem narciarskim i jesli nie widzisz zadnych problemow(dziecko powinno byc nie stronic od ruchu, byc ruchliwe i MIEC CHECI!!!) to 3 lata to odpowiedni wiek na rozpoczecie nauki podstaw. Glownie jest to rownowaga i oswojenie z narta(ew. jesli bedzie mialo zadatki to zdarza i to nawet czesto,ze 3 latek hamuje i skreca. Slyszalem nawet o 2latkach!!)Musisz poszukac dobrej szkolki i zrownazonego instruktora. Ewentualnie jak znasz sie na jezdzie zrob to sam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
na stokach widzialem juz kilku letnie dzieciaki smigajace na nartach.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3108
No właśnie ale, jakie jest to minimum ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
tego to nie wiem . Ile Twoje dziecko ma lat? Bylas juz kiedys z nim w gorach zima? Ja o wychowywaniu dzieci to nei mam zielonego pojecia ale mysle ze najpierw zdaloby sie mu pokazac o co w tym sporcie chodzi i jak mu sie spodoba to samo powie ze chce jezdzic, tyle teoria

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
na 'smycz' go/ją weź i nawet jak ma 2 lata moze jezdzic jak sie utrzyma na nogach

smycz to oczywiscie szelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Przyjęło się ,ze najlepszy wiek na naukę jazdy na nartach to 3-4lata. Wcześniej dzieci mają zbyt słabe ścięgna i ryzyko odniesienia kontuzji jest bardzo duże. Dobrze jednak oswajać dziecko z nartami, to zaprocentuje w przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
2 latka ... no to grubo


5 lat i można go na stok zaprosić

wcześniej to jak napisał kolega - ryzykowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
EE tam, 5 lat ;)
Ja chwilę po 3 urodzinach już zaczęłam przygodę z nartami - dzięki zamiłowaniu mojego taty i na prawdę jestem mu za to teraz wdzięczna! W wieku 6 lat już sobie spokojnie śmigałam, podczas gdy moi znajomi dopiero mając kilkanaście - dwadzieścia parę lat zaczynają przygodę z tym sportem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
To jest właściwie najlepszy wiek na rozpoczęcie nauki, ryzyko nie jest już zbyt duże. Prawda jest taka,że im wcześniej się zacznie tym lepiej. O wiele szybciej "łapie" się kiedy ma się 4 lata a inaczej kiedy 40 :)mam paru znajomych którzy dopiero teraz zaczynają i nie jest im najłatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
wiadomo ze dzieciaki szybciej lapia

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Mój brat ma 4 lata, od 3 lat jest w górach, ale dopiero teraz stwierdził, że będzie jeździł na nartach. Myślę, że 4 lata jest odpowiednim wiekem. Dzieciak rozumie, można się dogadać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To jest spam motorowych gdzie durzo chłopuf jest morowych%-)

Następny temat

Trening dla Koszykarza

WHEY premium