SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy zacząć brać kreatyne?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 754
Witam,
przygotowuję się do startu na 100m podczas OOM 22 lipca , chciałbym zacząć cykl jabłczanem kreatyny który będzie trwał około 4 tygodni i mam dylemat, zacząć brać teraz, aby była przerwa przed samymi OOM, czy poczekać i zacząć brać tak, aby skończyć akurat gdy będę miał start? kiedy jest najodpowiedniejsza pora na uzyskanie szczytu formy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozna np pod koniec czerwca zaczac brac z faza nasycenia CM3 (20g przez 5 dni) i potem po 10 do zawodow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 754
takie duże dawki przez krótki okres są skuteczniejsze?
i czy nie zostanie zaburzona przez to szybkość ładując statyczną siłę?
jak ostatnio brałem to z początku czułem się silniejszy ale wolniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Żadne nasycenie.... zadne 20g. Organizm jest wstanie przyswoić 5g na dzien. Proponuje Ci zacząć brać jabłczan od 18 czerwca do 18 lipca i taką dawką 3-4g [rano po przebudzeniu i po treningu] czyli np 1,5g rano i 1,5g po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Kreatyne sie bierze w okresie przygotowawczym a nie startowym. Ja proponowalbym nie brac jej. Moze cie to zamulic i nie bedziesz miec pelnej formy na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
6 tyg do głownych imprez

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 754
czyli zacząć brać 6 tygodni przed główną imprezą czy zakończyć cykl?
brałem tabletki na rozmiękczenie mięsni z powodu kontuzji i staram się teraz powrócić do formy i z tego co zrozumiałem to powinienem zacząć już przyjmować
lepiej przez krótszy okres większą ilość, czy przez dłuższy po minimalnej dawce, aby nie stracić na szybkości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
najlepiej bierz przed 6 tyg do głownych zawodów - nie będzie muli.. to nic tego - Jabłczan jest najlepszym srodkiem jakiegolkiem znam od dawna - biore od 17 lat i jestem bardzo zadowolony

6 tyg do zawodów - 2caps na czczo 2caps przed treningiem i 2caps po treningu
na dodatek bierz witaminki - najważniejsze

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jeśli miałeś kontuzje to polecam brać solcoseryl - ale niestety to na recepte i trzeba poprosić lekarza sportowego lub w przychodni

Solcoseryl zawiera niskocząsteczkowe substancje organiczne, a także związki nieorganiczne. Efektywnie wpływa na metabolizm komórek, nasila pobór tlenu, glukozy, zwiększa syntezę wysokoenergetycznego związku ATP. Zapobiega powstawaniu nadtlenków. Przyśpiesza regenerację tkanek, regeneruje zestawy enzymów komórkowych. Poprawia krążenie skórne, detoksykację, aktywuje naskórnikowanie. Wywiera wpływ przeciwzapalny. Przyśpiesza gojenie ran, owrzodzeń, odleżyn, rozpadlin, oparzeń, likwiduje wypryski i krostki. Zapobiega zmianom keloidowym. Moje obserwacje dowiodły korzystny wpływ solcoserylu na skórę trądzikową, zwłaszcza z tendencją do bliznowacenia, odbarwień, teleangiektazji i wybroczyn oraz zmian wysiękowych. Solcoseryl zapobiega zwyrodnieniom gruczołów łojowych i mieszków włosowych.

solco moze ci pomoc przy przetrenowaniu , jakis nieziemskich zakwasach ktore uniemozliwiaja trening , zaleznie do tego do czego ci jest potrzebny wybierasz sobie forme , na zakwasy wersja do smarowania jest ok , na przetrenowanie strzaly , niestety cholernie bolesna zabawa :)

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie wiem jakim cudem kreatyna ma niby zamulac skoro ona poprostu zwieksza wytwarzanie i przenoszenie adenozynotrójfosforanu (ATP). Ewentualnie mono moze powodowac problemy na zasadzie retencji wody i zwiekszenia sztucznej masy ale rozmawiamy tutaj o jablczanie
Co do dawek to wedlug badan 20g przez kilka dni podnosi szybciej poziom kreatyny niz 5g...Oczywiscie po osiagnieciu fazy nasycenia nalezy brac te 5g. Biorac 5g dziennie poprostu bardzo dlugo zajmie wysycenie miesni kreatyna, a skoro autor chce przed zawodami sie wspomoc zaproponowalem najszybsza wersje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ budowy Usaina Bolta

Następny temat

Poprawa wyskoku i dynamiki

Wiecej