SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJLEPSZY KOKS JAKI TYLKO ZNACIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Nie no panowie KREATYNA roz******la na wszystkie strony przy minimum skutków ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Post w stylu:"Co jest lepsze Glutamina czy kreatyna"
Co będzie lepsze dla mnie białko czy węglowodany?
Moim zdaniem najlepszy koks,to dobre geny
Pzdr.



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-07-07 09:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ktoś,zapytał mnie kiedyś o to,czy mam coś na bazie Megabola,coś tak mocnego jak "miauczan kretyny".Padłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
miauczan kreatyny ,kurva padłem sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Stalem kiedys ze znajomymi przy sklepie z odzywakami tury nalezal do jednego z nich podchodzi panienka i pyta czy mamy kurane chwila ciszy ja na to zeklem hyba guarane ona tak wlasnie pyta sie po ile i za chwile poszla bachnelismy smiechem i wlasciciel zaczyna opowiadac jak to podchodzi koles i pyta sie o animo kfassy...

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie spamujmy!!!Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9053 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
EL_Gawel zacznij używać słownika
a tak pozatym to nie będż znowu taki mądry bo wystarczy poczytać parę twoich postów i ta kurana przy tym to nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
prop !

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
flex uwazaj z tym poprawianiem El gawla bo ja jak tak zrobilem to dostalem grozby i wyzwiska na maila

ale juz wiem co jest grane i darujmy mu to w koncu jest to tez swego rodzaju choroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
jeden ma AIDS drugi schizofrenie a trzeci dysortografie więc dajcie spokój
Ja mam od wczoraj katar..
No dalej bluzgac mnie


ps. Jakby miał co słowo zaglądac do sownika to by ******lca dostał i darowałby sobie pisanie, a przecieżsie doczytacie nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka + teściu??

Następny temat

pomocy ci co w temacie

WHEY premium