SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJLEPSZA KLATKA WSZECHCZASÓW!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32668

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
nie nie nie to jest temat o zawodowcach i nie róbmy z tego tematu burdelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
zaje4bista klatka, ale to chyba tez uwarunkowania genetyczne, masz prawie identyczna budowe jak ja, podaj swojego maila to sie zgdadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
a o tobie jamaa widze ze wogole nie masz pojecia co to kulturystyka i twoja wiedza jest 0 jak nie mniejsza i tacy ludzie nie powinni sie wypowiadac na forum

19wila87

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
targus i ten ziomek co ma klatke w avatarze.. a co ebdziecie sobie wysylac swoje klatki przez maila ?
nie robcie popeliny, nazwa tematu jest najlepsza klatka wszechczasow.. a nie "pokazmy nasze poczatkujace klatki"
co do kolesia ktory dal tu fotke swoja strone wczesniej.. krztałt klatki ładny, ale tez bez rewelacji (mała.. taka mozna zrobic nawet na pompkach i sportowym trybie zycia) do tego lapki małe.. takze niema czym sie chwalic
pozdrawiam , zaznaczylem Arniego.

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
wow
nastepny kozak zebys wiedzial hmm moze ty pokazesz cos od siebie zaloze sie ze albo nazarles sie koksu albo jestes rubasem a w najlepszym wypadku mizenota nie majaca pojecia o tym sporcie ja kieruje swoje wypowiedzi do ludzi ktorzy uzyskali cos bez spomagaczy i w miare wyglodaja a nie do takich co gowno maja
i sie ukrywaja i walna jakas wciepe na szybko Frajer

19wila87

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
i nie mam zamiaru sie tu z kazdym klocic zanim sie wypowiesz na kogos temat spójrz sie na siebie i za pomoca czego to osiagnoles (nie interesuja mnie wypowiedzi ciot na koksie ktorzy byli slabi i siegneli po wspomagacze bo na diecei nic nie umieli osiagnac)bo wiadomo na kosie to kazdy moze tu wiaze sie sprawa genetyki i wytrwalosci w diecie,treningu,motywacji

19wila87

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 612
18wila87 moim zdaniem ma genetycznie fajna klate, nie zrobisz tego na pompkach nie ma najmniejszych szans, zobacz jak szeroko ma rozciagniete platy, widac od razu ze chlopak robi rozpietki ale na sztangielkacha nie silowe rozciaganie na linkach, to nie taka prosta sprawa tak zrobic zeby taki ksztalt uzyskac, a co do wysylania sobie zdjecia swoich klat, chce po prostu porownac jego trening z moim bo moja klata odbiega sporo od jego i chcialbym cos poprawic, PZDR

a odnosnie tematu jestem za Arnoldem i nikt i nic go nie przebije nie licza sie wystajace zyly i wielkosc spuchnietego koksem cyca( chociaz wielkoscia arni bije prawie kazdego ) ale takze jak wygladala calosc... gdyby arnold zazywal toco aktualnie kulturysci bylby najwiekszy pod kazdym wzgledem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
wila widze, ze zyjesz tym netem.. nie spinaj sie tak bo ci zylki pekna.
nie jestem "pierwszakiem" ktory cwiczy miesiac, i mam jako takie pojecie uwierz mi, nie rozumiem twojej spinki na temat koxu.. myslisz, ze twoj idol arni nie bral koxu?? kazdy wiekszy typek ktory ma dajmy na to te 43 w lapie juz prawdopodobnie brał kox, wiec sie tu nie wymadrzaj, ze na swojej dietce jestes super elo.. bo nigdy nie dojdziesz do duzych wymiarow zwlaszcza, ze patrzac po twojej focie nie jestes za duzy.. poporsut masz ladny krztalt klatki i tyle, jak mowilem rece małe
pozdrawiam

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
te zdjecie robione 2 lata temu wiec troszke sie zmienilo i osiagnolem 43 bez koksu :P

19wila87

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy chodzac na silownie przestane rosnac

Następny temat

Patenty na siłowni, czyli zrób to sam.

WHEY premium