SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosta piłka czyli która ławeczka najlepsza?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9259
Witajcie,

Z racji tego że siłownia powoli mnie wciąga chciałbym sobie kupić porządną ławkę z możliwościa dalszej rozbudowy. Nie mam dużo miejsca więc musi być solidna i poręczna. Zastanawiam się nad tymi 3 i taki mam też max budżet:

1.Kelton HEAVY Tryton HL9 /HL10 (są podobne)



2. Magnus Extreme MX2041



3. Marbo MS-L102




Będę wdzięczny za pomoc :D


Zmieniony przez - 2pac01 w dniu 2015-10-01 11:16:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9259
Nie chcę wylewać smutków na forum bo nie w tym rzecz. Ławka i stojaki były zespawane wcale nie najgorzej więc skusiłem się ale jeśli gość ze sklepu internetowego mówi, że woli mi oddać część kasy za ten stojak niż wachlować się z wymianami bo i tak przyjedzie taki sam albo gorszy to ręce opadają :)

A co najlepsze producent odpisał, że cytuję: " Wygląd, jak również wykonanie tego modelu stojaka nie odbiega od normy. Sprawdziliśmy to na innych egzemplarzach stojaka, które mamy dostępne w magazynie. We wszystkich egzemplarzach powtarzają się sytuacje przedstawione na Pańskich zdjęciach. Powstały one w procesie produkcji i nie da się ich wyeliminować. Jednakże mając na uwadze opinie klientów dołożymy wszelkich starań aby produkcja oraz końcowe wykonanie stojaków były lepsze." Pozostawiam to bez dalszego komentarza. Tylko płakać ze śmiechu. Powiem na koniec, że to kolejny raz kiedy przekonuję się, że polskie produkty, oprócz żywności to 5 liga. Tak jak napisałeś... lepiej troszkę dozbierać i kupić sprzęt zachodniej marki wyprodukowany w Chinach bo jakością wykonania i tak przeskakuje nasze rodzime wyroby 1000000 razy.


Zmieniony przez - 2pac01 w dniu 2016-03-12 10:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1435
Na Twoim miejscu brałbym Marbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
to samo, rownież wziałbym marbo, kiedys jeszcze z 5 lat temu sprzet był moim zdaniem niezbyt fajnej jakosci, ale teraz robią naprawde dobre ławki itp. i zreszta jakbys nawet nie podał firm tych ławek to i tak bym ci polecil własnie trzecia (marbo) bo wyglada najsolidniej z tych wszystkich

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9259
Kupiłem Marbo w zestawie ze stojakami. Taki jak tu:

http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24489-Zestaw-MS10-Lawka-dwustronnie-regulowana-stojaki-regulowane-Marbo-Sport.html

Z kuponem rabatowym za newsletter i darmową wysyłką wyszło w sumie 603zł więc jest w miarę ok.


Zmieniony przez - 2pac01 w dniu 2015-10-03 11:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
teraz tylko komponować dalej sprzęt i leciec z tematem :) dobry wybór
powodzenia

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9259
Dzięki wielkie za pomoc. Dodam jeszcze, że zaczynałem od czegoś takiego (co dostałem w spadku) wywalając na dzień dobry wszystko oprócz modlitewnika. Resztę ponawiercałem i poskręcałem dodatkowymi śrubami :D Tylko nie można za mocno dociągać bo gnie się profil (35mm a ścianka może 1mm).









Zmieniony przez - 2pac01 w dniu 2015-10-03 12:52:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1435
To jest najgorsze chińskie g****, też zaczynałem od takiej, i raz złożyła się przy wyciskaniu, dobrze że miałem wtedy tylko 50kg, bo mogło się skończyć tragicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9259
Zestaw przyszedł. O ile stojaki są w całkiem niezłym stanie o tyle główny element ławki jest przepięknie odrapany. Nie chce mi się już tego rozkręcać, reklamować i czekać. Miły Pan z Marbo ma dosłać puszkę farby w sprayu no i będzie wielkie malowanie. Poza tym ławka naprawdę solidna. Robi wrażenie. Jedyne 2 rzeczy do których można się przyczepić to materiał obiciowy z tyłu oparcia przypominający raczej jednorazowy fartuszek na porodówce i system skręcenia do kupy siedziska z oparciem. Mogłoby to być lepiej przemyślane bo tak to po prostu wszystko po kilku ruchach zostaje odrapane i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1435
rysa pewnie powstała podczas transportu, takie rzeczy się zdarzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9259
Odświeżam temat bo zapragnąłem do kompletu nabyć stojak do obciążenia żeby wszystko ładnie sobie poukładać. Wybór padł na model MH-S007. Złożyłem go do kupy i mając w pamięci słowa widniejące na stronie producenta o " najwyższej jakości wykonania, dokładaniu wszelkich starań do...bla bla bla" delikatnie się uśmiechnąłem :)























Zmieniony przez - 2pac01 w dniu 2016-03-03 12:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Producent, a bardziej domowy spawacz, spaw jak smark i to wykonanie elektroda .. zeby choc migomatem by to pospawał, to i bez szlifowania by sie obyło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczucie zmeczenia

Następny temat

Słuchawki do treningów

WHEY premium