SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU: Poprawa Wydolności: Beta Alanina i Kreatyna – Rywalizacja Activlab

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 16593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ja dopiero skladam dziosaj bo nie moglem sie zdecydowac:). jeszcze testy trzeba porobic :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
zamówienie poszło to teraz czekamy na paczuszke. w przyszłym tyg szykuje sie wyjazd na zawody i potem lecimy z koksem :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Panowie, dostaliście jakieś odpowiedzi nt zamówień? Ja maxy mam pomierzone. Zostały jeszcze tylko pomiary i fotki przed testem, ale to już dzień przed startem porobię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
No ja już mam zapisane co nieco . Ale czekam na paczuszkę :)

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ja srednio mialem czas . jeszcze teraz mam 2 wyjazdy na zawody ale postaram sie wszystko ladnie zamiescic na czas. kiedy dokladnie startujemy?ale za to kupilem pulsometr dzieki czemu bd troche wiecej info ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
jak paczki dotrą do każdego to myślę, że następnego dnia zaczynamy , i jak z tym Tematem , my mamy go założyć czy Banan go stworzy ??

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
no własnie niewiem jak z tematem. ja moge miec minimalne opoznienie jak cos bo jutro jade do niemiec a w piatek kolejny wyjazd. dopiero od poniedzialku bd mogl dac z siebie 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6793 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66975
już moge się logować na szczęście bo przez weekend ni chuchu czekam na paczke i info ko temat zakłada

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
Ciekawe kiedy paki dojdą :D

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Grubasek się nie zgłosił do tego testu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GH Turbo

Następny temat

Wybor bialka 2 opcje

WHEY premium