SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My foto :-)))))

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OLA BOGA

Niech masa będzie z wami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Looknijcie tu https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=49516&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia

Żydonator dostał bana??????? (i z wyglądu pszynajmniej dla mnie podobny tj taki sam ) a pozatym ten obrazeka nad nickiem..........

Zrobił to specjalnie, a wy nie poznali

"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem zaden ns fotke dałem tak do jaj choć przyznam ze nie przepadam za żydkami a fotke dalem taka bo wime ze to drażni większość ludzi na forum )

pozdrawiam

JAKOŚ TO BĘDZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
A twoja ksywa ? To 88 tez ma draznic ? Jestes fanem adolfa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Eeee tam mnie ta fotka nie drazni ale ksywa zydonator jest zarabista heheh. A tak na powaznie to na tym zdjeciu nie wyglatasz tak zle.

Pozdrawiam

"Wszystko co polskie jest moje: niczego wyrzec się nie mogę! Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne." - Roman Dmowski

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
bardzo dobra fotka ,mam taka sama w na papierku.

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante

przeciazasz serwer tymi glupimi wypowiedziami!!,Przeciazasz ,slyszysz kurawa!!,serwer nie moze byc przeciazony!nie ma prawa!!zaraz cie skasuje bo serwer musi byc szybki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
NA TYM 1 ZDJECIU MASZ NIEZŁĄ MINE HEHE

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
NA TYM 1 ZDIECIU MASZ NIEZŁĄ MINE HEHE
MASZ ODEMNIE ZA NIĄ SOGA

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tafel_88 nie przepadasz za żydkami heh a co ci oni zrobili?
może nawet nie wiesz ze twój pra pra dziadek był z pochodzenia żydem a ******lisz takie bzdety małolacie

Clansy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszyscy wiedzą przecież jacy są żydzi nie trzeba nikomu tłumaczyć.
Aha ćwicze 5 miechów.

pozdrawiam

JAKOŚ TO BĘDZIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sa gdzies takie zdjecia? ...

Następny temat

Troche Zdjeć ze świąt :-)

WHEY premium