SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muzyka na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1792
To może ja podam co słucham jak ćwicze:
Bezimienni - Po drugiej stronie
Bezimienni - Mógłbym ci opowiedzieć
Bezimienni - Piona
Bezimienni - Niebowciety
Eldo - Twarze
Eminem - When I'm gone
Fabula - życzenie śmierci
Fenomen - Przepraszam
Grammatik - Rozmowa
Grammatik - A wy
Jeden osiem l - kiedyś było inaczej
Jwp - bądź mistrzem
Kayne West - Stronger
Mario wgc - pzpn
Molesta Ewenement - Powrot
Molesta, trzyha, warszawski deszcz - Ja mam to co ty
Paktofonika - Jestem Bogiem
Pezet - na tym osiedlu
Plomien 81 - Co jest
Ramona23 - Twarda szkola 2
Ths klika - To jest ten rap.mp3
Wnb - Dowod odpowiedzialnosci

I chyba tyle, jak byś się coś powtórzyło to sorka. I jeszcze nutka wyżej - Sto procent ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
na siłke :
dj ozi
dj rally
dj abre
dj ston
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
Te są dobre :












przynajmniej jak jade samochodem.. to te sprawiaja ze stopa robi sie wielkiej wagi ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4141
fu - ekskluzywny nokaut (feat.wwo,marysia starosta)
ry23 - od kolyski az po grob feat. peja, ra
bezimienni-walka
Faint-Linkinpark
mettalica-Looziknasilke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1126
****a jak ja nienawidze rapu na silce normalnie jak slysze te wymiociny to rzygac mi sie chce ogolnie to slucham rap i tylko rap ale na silce to gowno mnie zamula i odechciewa mi sie nawet srac NAJLEPSZA MUZA NA SILKE TO ROCK I TYLKO ROCK CHOC ZACZAL MNIE KRECIC I NA CODZIEN PO SILCE POPROSTU ZAJBISTY GATUNEK MUZYKI A HIP HOP JUZ POWOLI ODCHODZI DO LAMUSA TERAZ JUZ NIE MA HIP HOPU TERAZ WYCHODZI CORAZ WIEKSZE GOWNO *******ENIE O DUPIE I****** MARYNY A NAJABRDZIEJ POBUDZAJACE MNIE KAWALKI NA FRANKOWNI TO RAMMSTEIN-DAS MODELL RAMSTEIN-DU RIECHST SO GUT 98 RAMSTEIN-SONNE(FRANKOWY KAWALEK NAJLEPSZY POD SLONCEM) KORNA UWIELBIAM A TAKZE KAPELE DISTURBED, DROWNING POOL, NIRVANA,I TO CO MA ROCKOWE MOCNE *******NIECIE co pozwala wyciagnac ze mnie siodme poty i az chce sie cwiczyc!!!to tyle

ile by nie było to i tak jest za mało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
drabol, w ilu tematach jescze bedziesz sie spinał?

u mnie na siłce ciągle leci rmf maxxx, o****eć można bo ciągle lecą te same shitowate piosenki dla szalonych 16tek. najbardziej lubie jak jakieś spokojne rytmy rockowe przygrywają w tle ale też polecam np. Boston Murphys - Shipping up to Boston (z filmu infiltracja) KOZAK!

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1126
orson bede sie spinal kiedy bede chcial jak cos ci sie nie podoba to nara bo juz mnie w****iasz malolacie

ile by nie było to i tak jest za mało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
niecałą godzine temu miałeś w profilu ze ćwiczysz 3 miesiące, na maxa bierzesz 90 kg. teraz już jest półtora roku i 110 kg.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1126
co ty pieprzysz czlowieku od poczatku jak tu sie zarejestrowalem mam takie dane w profilu jak byly od poczatku cos ci sie pomylilo a jak niewierzysz to ci to moge jakos udowodnic a wogole wbijam w to co sobie wymysliles nie bedziesz lepszy odemnie choc napewno bys chcial ****a co za typek

ile by nie było to i tak jest za mało

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rewelacja smiechu warte :)

Następny temat

klub

WHEY premium