SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai - pare pytań ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
witam
od przyszłego roku przeprowadzam sie do gdańska i chce sie zapisac na MT - nigdy nie trenowałem SW (jest tylko karate u mnie w miescie) tylko siłownia - i tutaj moje pytanie czy mozna sie jakos przygotować do treningów MT przed te kilka miesięcy - rozciąganie kondycja cos jeszcze ?

druga sprawa - czy jest jesli w tyg sa 3-4 treningi MT to jest szansa ,ze na siłowni sie tez cos zbuduje ? (tez 3 treningi np. FBW) przy diecie, odzywkach (bez sterydów) ?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
czy mozna sie jakos przygotować do treningów MT przed te kilka miesięcy - rozciąganie kondycja cos jeszcze ?
biegaj i rozciągaj się po bieganiu

jest szansa ,ze na siłowni sie tez cos zbuduje ? (tez 3 treningi np. FBW) przy diecie, odzywkach (bez sterydów) ?
wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, ale jest szansa. Zadbaj o regenerację, dobry pobudzacz przedtreningowy typu nano vapor, dobry anabolik potreningowy typu anabolic window i powinno być ok. Do tego np ZMA

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
czyli trening by wyglądał tak:
MT - siłownia - siłownia - MT - MT - siłownia - wolne
to nie za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
za duzo siłki ale te treningi MT to też jak tak masz to trochę problem ja bym zrobił tak na twoim miejscu MT-siłka-wolne-MT-siłka-wolne zresztą rób jak wolisz ale jak dopiero zaczynasz to nie wiem czy będziesz miał tyle siły na dwa razy pod rząd MT albo siłke zreszta zobacz jak sie bedziesz czuł po takim tygodniu najwyrzej sobie coś odejmiesz jak bedzie za ciężko bo kiedyś trzeba odpocząć no nie

Zmieniony przez - Nikolaj030 w dniu 2008-05-14 20:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
https://www.sfd.pl/Przed_rozpoczęciem_treningu_SW_ART_-t405978.html 

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jujitsu z tutów

Następny temat

Bokserskie serce

WHEY premium