SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moszna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Biore metke razaka od zeszłego poniedziałku po 20mg dziannie(2 tabletki),czyli dziś leci 8 dzień. To mój pierwszy cykl na SAA. W piątek zauważyłem że moszna zrobiła się mniejsza, skóra jest grubsza, tak jak po kąpieli w zimnej wodzie, ten stan utrzymuje sie cały czas. Jajka "na oko" nie zmniejszyły się. Czy to powód do niepokoju?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
A co w tym złego BC_. Poczytaj wiecej o braniu mety. Można w porcjach dzielonych, albo można wszystko od razu z rana. Wtedy mniej blokuje. Chyba nie wierzysz że po 4h nie ma sladu po mecie w organizmie?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
natychmiast odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Odstawić tak po prostu, czy robić jakiś odblok? Po 8 dniach? Clomid, nolva?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Pracuj nad elastycznością moszny.Tutaj wszyscy sa w stanie rozciagnąć ją co najmniej do kolan.Zaniedbałeś streching...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
body sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1576 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17592
Ja moszne rozciagam do kostek

temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
No ja wiem że to zabawne, sam bym się smiał gdyby to nie były moje jaja.
Wiec na powaznie. Czy to może byc problem? Pierwsze objawy zablokowania osi podwzgórze-przysadka-jądra? Nigdy wczesniej mi się tak nie robiło, no chyba że w zimnej wodzie siedziałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Twój wiek w profilu aktualny???

Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Poważnie mówiąc,taki stan nie ma nic wspólnego z zablokowaniem osi.Moszna,to naturalne środowisko jąder,znajduje się poza trzewiami,ze względu na utrzymywanie niższej temperatury,w której jądra pracują optymalnie.Atrofia jąder nie wiąże się absolutnie z wyglądem czy stanem moszny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Profil aktualny, tylko w pasie już trochę mniej po ostatniej redukcji.
BodyLine, czyli nie mam co panikować, cokolwiek to jest to raczej nie atrofia jąder, szczególnie po 8 dniach brania towaru.
A macie pomysły co to może byc, i co to może oznaczać. Bo nigdy tak nie miałem przed koksem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO LEPSZE???

Następny temat

WinStrol Jakie dawki

WHEY premium