SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek (7 miesięcy test)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Dziwna sprawa z tym brakiem sily itd, moze to prolaktyna/estro? zredukowales fat wiec aktywnsoc enzymu aromatazy powinna byc nizsza, z drugiej strony badania zawsze warto robic bo wtedy widac czarno na bialym o co chodzi. Generalnie tez po ostrych redukcjach samopoczucie moze byc klapniete ale szybko wraca do normy. Z ta zamiana T4 wypisanego przez lekarza na T3 to niezbyt rozsadne posuniecie bo domyslam sie ze T3 nie jest apteczne bo jak wiadomo w polskiej aptece jest tylko lewotoryksyna(t4) i mix t4 z t3(novothyral) Moze warto porozmawiac z lekarzem i namowic na zmiane na novothyral. Stosujac w niedoczynnosci T3 kupione na czarnym rynku ryzykujesz podanie czegos co moze byc rowniedobrze czymkolwiek innym

powinienes przynajmniej kontrolowac poziomy fT3 i fT4...

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-06-17 22:56:45

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Dawkę cypio taperować (jak tak to jak) czy wejść od razu na dawkę 125mg e5d i jak z tym HCG 500ui wbijać?
W sobotę wbijałem 125mg e2d, kiedy teraz wbić? Jak bym miał zostać przy normalnej dawce to musiałbym dzisiaj.

Przed cyklem, wszystkie badania w tym tarczyca w normie była. Kolejne zrobię w środę.

Zmieniony przez - Mariiusz w dniu 2013-06-17 23:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
mozessz przejssc od razu ale ja bym narazie zostawil tak jak jest i zrobil badania zeby miec punkt odniesienia i dopiero pozniej myslal

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Czyli dzisiaj jeszcze normalnie wbić i normalnie jak zawsze wziąć ATD 25mg e2d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
tak chyba bedzie najrozsadniej, zrobisz badania to sie okaze co sie tam dzieje i pomyslisz wtedy co dalej. Przeciez to kwestia paru dni

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
W środę robię badania: (Przed/w trakcie wszystkie badania w normie)
-Testosteron
-Estradiol
-Prolaktyna
-Morfologia
-OB
-Cholesterol
-ALT, AST, Bilrubina
-Glukoza

Zastanawiam się czy warto robić teraz tarczyce, LH/FSH czy poczekać trochę.

Jak brać heparegen po odstawieniu? Teraz brałem tylko w posiłkach bo z posiłkiem brałem wino. Wino odstawiłem to może lepiej heparegen na czczo bedę brał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
pelny profil lipidowy a nie tylko sam cholesterol calkowity, Test by sie przydal wolny i calkowity(z calkowitego wyliczysz czy masz dobry towar a po wolnym zobaczysz jak to sie u Ciebie w danym momencie przeklada) Zrob jesszcze fT3 i fT4 i pamietaj ze "tarczyca" to nie samo TSH tylko wlasnie te dwa hormony. TSH to badanie przesiewowe ktore nic nie mowi bo sprzezenie zwrotne nei zawsze dziala

po co ten heparegen? bierz tak jak zalezono w ulotce



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-06-17 23:11:28

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Tak wiem. Cholesterol LDL, HDL i całkowity, tak samo TSH, FT3, FT4. Któreś badanie jest nie potrzebne póki co? Bo przyznam, że bardzo słabo u mnie z funduszami.

Heparegen na wątrobe. Jednak wino leciałem 8tyg. to pewnie zjechana jest. Więc nie ważne kiedy byle po prostu podczas posiłku?

A jakieś dodatkowa profilaktyka na wątrobę?

Zmieniony przez - Mariiusz w dniu 2013-06-17 23:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
fT4 z reguly wystarcza ale akurat te dwa hormony sa bodajze po 14zl wiec wiele nie oszczedzisz... Jak dobrze zagadasz z endokrynologiem to badania beda za darmo

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Ale takie kolejki do endokrynologa, że nie ma takiej opcji. A za wizytę jak zapłacę 120-150zł to mogę wydać na badania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldek+wino=SOG

Następny temat

Odplok po mecie i propie

WHEY premium