SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Temat mono wałkowany nie raz i nie dwa, ale mam pytanie ciocia postawowiła mi kupić jakiś suplement. Ja postanowiłem wybrać zwykłe stare dobre mono, ponieważ nie chce zdzierać z kochanej coci zbyt dużo kasy i po za tym mono dobrze na mnie działa, więc wystarczy. Tutaj pojawia sie moje proste pytanie, bo niby wszyscy piszą mono to mono, nie ma różnicy jakiej firmy i za ile. Jednak czy naprawde nie ma różnicy bo np. Kreta Vitala kosztuje około 55 zł za 900 g a z innych firm tyle samo koszuje 500 g ! Więc co wybrać ?? Z góry dziekuje za odpowiedz i Pozdrawam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
może być kretka Vitalmaxa, moi kumple od jakiegoś czasu jej używają i są zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3401
Na pewno płaci się za markę. Róźnica musi być, choćby jeżeli wziąć pod uwagę warunki produkcji itp. Z tego co czytałem wszystkie tańsze mono produkowane są w Chinach, a wiadomo, że tam robi sie masówkę.
Sam chętnie poczekam na wypowiedzi ekspertów. Planuję następny cykl zrobić na mono Inkosporu. Poprzedni zrobiłem na Vitalmaxa. Przekonam się na własnej skórze, choć wiadomo, że na efekty składa się wiele różnych czynników.
Pozdrawiam.

House music is my healer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Też czekam na ekspertów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4479
Kreatyna Umarła Niech Zyje KreAlkalyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
hmmm widze chłopaku, że marketing ma na Ciebie bardzo zły wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4479
a ja widze ze gowno sie znasz na rzeczy... krealkalyn moim zdaniem bardziej godny zakupu niz mono... bez odbioru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
No i też znacznie droższy... Soda cudów nie zdziała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na twoim poziomie trenowania fakt czy weźneisz mono z Chin czy z laboratorium ze szwajcarii nie ma żadnego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
jest taka miejscowość w południowych chinach - szwajcaria więc uważajcie.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
k-a jest lepszy od zwyklego mono,
ale jesli popatrzec na cene 1 i 2 to kazdy zdecyduje sie na mono
jak sie ma pojecie na mono tesh sie uzyska bdb efekty a w przypadku k-a najbardziej razi cena i to decyduje ze mono nadal jest popularne
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm i??

Następny temat

Thermo speed extreme

WHEY premium