SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje foty

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
gdyby mi sie chcialo szukac to wrzucilbym swoje foty jak mialem 17 lat i wazylem 105 kilo przy 15-16 %bf... [wtedy mialem jeszcze troche inne priorytety...] i pokazalbym ze 50% dopingu wyglada gorzej mimo kilku cyklonow za soba... i co z tego??? a no nic... ja mam taka genetyke ze jak sie przyloze to bardzo latwo buduje miecho...

ale do czego zmierzam... moze chlopak ma inne cele - estetyczna plazowa sylwetka, sprawnosc i gibkosc czy cos innego... i smiane sie z niego ze wyglada jak szczypior bo nie bierze jest glupota... a to ze pomylily mu sie troche dzialy... nie pyta sie przeciez co do***ac bo cwiczy juz 2 miechy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no fajnie wygladasz ale wiesz mysle ze wieksze szanse masz na sympatii bez kitu przeniose to do Cichego, tak bedzie lepiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
Masz tam przedmioty typu kryminalistyka, daktyloskopia, mechanoskopia,
grafologia, balistyka i jeszcze kilka

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
no w sumie HK.. troche pokory ci doradzam
na bramce w marketach [i nie tylko] czesto stoja takie wieszaki druciane w swetrach z lapa jak moja laska ma.. i miny robia grozne i maja walkie talkie polew w ch... To nasz qmpel pawel bedzie tam mega bossem levelu znajacym kick boxing

HK strzez sie.. gdy pojdziesz po nabial rzesza sflustrowanych bodygouardow w***ie ci przed polka z twarogiem

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Ćwicz sobie i nie udowadniaj nic nikomu, bo jeszcze nie czas na to. Może kiedyś ale nie teraz. Trochę pokory. Czy to, że inni biorą przeszkadza ci aż tak bardzo, bo naprawdę nie rozumiem twojego przesłania. Ja np. teżnie biorę, ale nikomu kto bierze nie próbuje nic udowadniać, więc może zastanów się nad tym co chciałeś wyrazić tym postem.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
Szczerze to mam z was bke, oczekiwalem takich odpowiedzi spojrzcie na ta dziarke i dobrze jej poszukajcie na stronach bokserskich lig szwecji napewno gdzies zobaczysz i poczytasz o moich osiagach sportowych i powiem niektorym tyle; ze mozna wazyc pow 100 i nie miec szans z kims kto wazy 60kg, ja aktualnie waze 78 ale do wrzesnia mam czas na zbicie 3kg.

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybym chcial sie nap*****lac zapisalbym sie na sztuki walki, chce byc silny i ladnie zbudowany i przy tym "zdrowy" wiec cwicze na silowni, musisz rozroznic te dwie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
LOL co ze cep :) moze za duzo KO dostales... czlowieku w kulturystyce g kogo obchodzi co tam na ringu robisz to inna broszka totalnie i ma sie nijak do pizgania koxu dla masy/rzezby/wygladu etc. Wiec txty co robi koles 60kg z 100kg wsadz sobie w gacie po tacie, bo ja ci pokaze co robi 100kg kolo z vale tudo or zapasow z boxerskim leszczem kg 60? aight? lol ffs
Idz do dzialu sztuki uderzane czy cos takiego.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
nie podniecaj sie tak tym kick boxingiem i ta dziara dobry zawodnik w parterze jedzie lekko dobrego zawodnika w kick boxingu takze nie nastawiaj sie zbytnio na to i troche samokrytyki .;..

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
myślisz, że nie mamy co robić tylko szukać jakiś stron szwedzkich lig bokserskich
zapodaj linka to pogadamy
jeśli chodzi o mnie to nie masz ani masy ani rzeźby, a to, że ćwiczysz aby dobrze boksować to mnie to nie obchodzi
piszesz aby ocenić foto to oceniamy, a waga 78kg jest dla mnie maleńka
jedni ćwiczą aby być duzi i biorą koks lub wyjątki nie biorą
nie pisz, że bez koksu dobrze wyglądasz, bo tak nie jest chyba, że uwielbiasz napinać się przed lustrem i mówić sobie jaki to Ty nie jesteś piękny i napakowany przez małe "n"
jeśli chodzi o budowę kultorysty to dupa z Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawie 2 lata tyrania - Fidel

Następny temat

Fotki do oceny :)

WHEY premium