SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja zmiana.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
ładnie , nie ma co narzekac. :)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374
no zmiana jest ;]

To tylko 10 % szczęścia,
20 % umiejętności,
15 % koncentracji i siły woli,
5 % radości,
50 % bólu,
i 100 % powodu by zapamiętać to imię.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3989
n3x1983- Wiem ze moglo byc duzo lepiej ale nie wszyscy startuja z wagi ponizej 55 kg a jak widze na twoich fotkach startowales z 80 i masz okolo 90 to w rok ja zrobilem o wiele wiecej masy ;] No ale cóż licze sie z negatywnymi i pozytywnymi opiniami twoje najczesciej we wszystkich tematach sa negatywne. Pozdrawiam i przyrostow ci zycze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3989
n3x1983- Wiem ze jak na 2 lata moglo byc o wiele lepiej ale nie trzymam diety dopietej na ostatni guzik a cwicze dla siebie zeby wygladac poprostu lepiej;] ja startowalem z niecalych 55 kg a teraz mam okolo 85 to w 2 lata zrobilem 30 kg a w twoim temacie jak widzialem startowales z 80 a masz 90 wiec chyba ja wiecej dorzucilem;] ale tutaj trzeba przyjmowac pozytywne i negatywne opinie ktore motywuja do dalszej pracy ;] Pozdrawiam i przyrostow Ci zycze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
bo o to chodzi aby nakręcać ludzi do jeszcze większego działania xD

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3989
Wiem po to tutaj fotki dodaje ;] Przepraszam za 2 wypowiedzi ale mi jakis blad wyskoczyl a dodalo;]
nike91mat i Steven_Seagal - dziekuje za mile slowo i Pozdrawiam;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
ludzie po prostu biorą moje wypowiedzi na poważnie, przeżywają i się prują, a ja mam z tego zaciesz ))

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3989
Każdy ma prawo do wyrazenia swojej opini negatywne motywuja do dalszego dazenia do obranego celu a pozytywne jeszcze mocniej motywuja xD ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
moze byc tylko lapy jakies male

BMK-a i panienka!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5680
Może być, widać , że interesowało Cię tylko jak największe zdobycie masy :) Przez to ciężko o widoczny zarys mięśni... Pozdrawiam i powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponad 6 lat z bd.dużymi przerwami - Do oceny-Aktualne zdj.od str.8 i 9...

Następny temat

Mefiisto pierwsza odsłona

WHEY premium