SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja przyszła siłka%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
jak już wszystko zrobisz to usiądz sobie i popatrz ile sie kurva narobiłeś z tym wszystkim a po co?
żeby teraz sie narobić jeszcze więcej tylko że ze sztangą w rękach
jeszcze raz powodzenia życze

Zmieniony przez - Tasior223 w dniu 2008-06-19 21:29:40

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
Tasior223 i oto właśnie w tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
Wiem

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
heh niezle, dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj wywiozłem złom..pieniądze będą w poniedziałek(było ok. 300kg), więc będzie kasa na cement:) wczoraj także zbiłem trochę tynku i jakiejś farby(czy cóś to było) z sufitu i troche tynku ze ścian.Niedługo trzeba się brać za prostowanie ścian(na jednej jest wybrzuszenie chyba na 10-15 cm, więc będzie ciężko:/ Jak nie da się nic zrobić to trzeba będzie grubo rzucać zaprawe.


Następnie trzeba będzie zrobic sufit(ten kawałek który zrzuciłem) ..wata szklana i nie wiem co dalej:P.

Troche szkieł na podłogę(żeby myszy nie biegały)no i wylewka betonu i jakieś ocieplenie podłogi i ścian.

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-06-22 21:10:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Super! Widać że się napracowałeś SOG oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2535
Wszyscy czekają na foty. masz Chłopie zacięcie. Ale potem jak to zrobisz siądziesz i zobaczysz ile pracy w to włożyłeś to aż żal bezie nie ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj z ojcem wzieliśmy się za wylewanie betonu. Zaczeliśmy o godzinie 9:00 i myśleliśmy że do obiadu skończymy.Okazało się że w niektórych miejscach trzeba bylo wylewać nawet po ~10cm.skończyliśmy o godzinie 19.Padnięty jak skur*ysyn..nogi mnie bolały że ja pierdziele(ledwo co chodziłem)..czekał mnie jeszcze trening nóg, którego oczywiście nie odpuściłem. Teraz jeszcze tylko styropian na podłoge i znów troche betonu. Potem równanie ścian i sufit trzeba zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! siłka skończona(zostało tylko sufit odmalować troszkę)
zamieszczam nowe zdjęcia





























jak na razie to tylko tyle..wiem że trochę słaba jakość zdjęć..robione telefonem

jak widać na zdjęciach posiadam wyciąg,poręcze,drążek,gryf prosty i łamany, stojaki stacjonarne i ławke klejtona ze stojakami.
obciążenia na razie tylko 124kg, ale w lutym zamawiam olimpijke i 250-270kg obciążenia. miejsca w porównaniu z poprzednim pomieszczeniem jest w chvj dużo.



proszę moda o dopisanie do tematu "nowe foty strona 4"


kurfa jakieś zdjęcia duże wyszły..mógłby jakiś mod to poprawić? bo się nie znam na tym za bardzo

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-10-23 16:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Jest fajnie
ściany byś pomalował
sog

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski

Następny temat

Kabaret o Krzynówku %-) Dobre w chooj %-)

forma lato