SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja prymitywna dieta (HELP)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Cześć wszystkim, mam kilka pytań odnośnie mojej "Diety" i produktów do niej użytych. Mam 19 lat, staż na siłowni 1rok wcześniej chodziłem na boks tajski. Ważę aktualnie 84kg mam 180 wzrostu i chciałbym tą wagę utrzymać lecz pozbyć sie mojego ulanego brzuchola... Kilka msc temu wazyłem 78-79 kg przestałem chodzić na siłownie i skupiłem sie na pochłanianiu jedzenia i po około 3msc waga wskoczyła na 84 kg i utrzymuje sie ona dalej. Poczytałem trochę, obliczyłem kalkulatorami moje zapotrzebowania itp i wyszło mi że potrzebuje 3.300kcal w tym 15% białka: 508 kcal = 127g 55% węglowodanów: 1860 kcal = 465g
30% tłuszczu: 1015 kcal = 113g. Stworzyłem na podstawie tematów i tego co "potrafię" prymitywną dietę. Chciałbym sie zapytać was drodzy koledzy i napewno więksi eksperci w tych kwestiach. Czy to co robię ma jakikolwiek sens ? Pomóżcie ;/




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76073 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755062
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html Zapraszamy do zapoznania się z ich źródłami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76073 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755062
Wypełnij ankietę działu a dietę wrzuć według zaleceń w regulaminie: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Edit: poprawione wszystko zgodnie z zaleceniami od domer'a



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76073 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755062
Carbo, rodzynki, sosy z cukrem , gotowe buraki, gotowe mięso mielone, płatki kukurydziane do wywalenia. Są to mocno przetworzone produkty bazujące na cukrach prostych.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Mając na myśli gotowe mięso mielone to ja kupuje takie świeżo mielone na moich oczach z szynki lub łopatki. Podasz mi jakieś alternatywny czy muszę sobie poszukać ich sam na internecie? Ale tak mega ogólnie ta dieta to straszna katastrofa? Dzięki odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76073 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755062
Jeżeli mielą przy Tobie lub mielisz sam to ok. Alternatywy są proste. Świeże owoce zamiast suszonych. Płatki zbożowe zamiar kukurydzy. Sosy własnej roboty z warzyw, przecieru zamiast kupnych, buraki zrobione przez Ciebie a nie gotowe z cukrem. Carbo zbędne.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Dziękuję bardzo, po powrocie do domu postaram się pozmieniać wszystko żeby było tak jak mówisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76073 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755062
Czekamy więc na poprawioną rozpiskę diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Przepraszam że tak długo czekałeś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Kurde posiłki sie pomieszały, nie wiem dlaczego musisz patrzeć na ich kolejność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jest nienajgorzej, ale brakuje źródła białka w pierwsyzm posiłku, za mało warzyw i musisz dodać źródeł dobrych tłuszczy, bo bazujesz tylko na kokosowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ustaleniu makro - redukcja

Następny temat

Drodzy koledzy pomożecie? (DIETA)

WHEY premium