SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja mała siłka, metr na metr:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
widzialem te maszyny u innych sa imponujace, ale 15 hantki miec bezsens, 3 lawki miec, 2 skosne jedna prosta, kolejny bezsens bo mam to w jednej lawce, 3 gryfy proste, super, ja mam dwa a i tak uzywam jednego, mam zamiar dokupic modlitewnik i lawke do brzuchow.a i gryf lamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
cwicze na tym sprzecie 5 miesiecy, mialem wczesniej rozgrzewkowe 2 miechy cwiczen., po za tym kiedys cwiczelem 1,5 roku ale mialem przerwy 2 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
A po co mu więcej sprzętu ? Ławka wystarczy, resztę można robić na wolnych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
a stojaki do siadow? porecze? drazek? obciazenia tez mu zacznie w koncu brakowac.

ja bym na miejscu autora nic nie dokupywal, wycisnij ile sie da z tego sprzetu i idz za pol roku na silownie.

Zmieniony przez - techno_boy w dniu 2007-09-28 15:24:21

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
można sobie poradzić, poręcze to już w ogóle zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
mozna, ale na dluzsza mete gowno z tego jest. wiem to po sobie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
i tak w atlasach cwiczen pokazane sa cwiczenia bez przyzadow, chodzilem kiedys na silke i napatrzylem sie jak wszystcy machaja sztangami, zadko ktory korzysta z tych maszyn, a obciazen mam 64kg, wiec czasie sie na allegro na jakies 2x15kg, 2x20kg. postanowilem zrobic sobie w domu silke poniewaz podobna ma moj kolega, ktory naprawde ma cialo lepsze niz kolesie z silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
wyciag by sie przydal

ja tez mam w domu sztange zrobiona z rury z 60 kilo talerzy pare chantelek lawke z taboretow ale nie uwazam zeby byloby sie czym chwalic i mozna to bylo nazwac silownia .fajna ma laweczke nawet bardzo nie zebym mu zazdroscil i szacunek dla niego ze cos robi w kierunku doskonalenia swojego ciala

takie jest moje zdanie

pozdro

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
niektorzy maja malucha inni mercedesa, ale jednak oba to samochody, wiem ze opinie bylky by inne gdybym wyniosl sprzet do piwnicy:P wtedy to by byla pakernia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
no w piwnicy lepiej to wyglada :)

sam zobaczysz za jakis czas ze bedzie Ci malo sprzetu :)

ale wiadomo ze kazdy od czegos zaczyna, lepiej cwiczyc niz grac na kompie

zobacz moja stara silke

https://www.sfd.pl/BARDZO_domowa_silownia_:-_-t301654.html

zrobilem na niej troche kg :) ale jednak przenosze sie na zwykla silke, bo w pokoju nie mam miejsca na normalna

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr olympia

Następny temat

Który z nich jest najsilniejszym człowiekiem na Ziemi

WHEY premium