SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

http://pokazywarka.pl/22l6d1/

Wiek

17

Waga

76

Wzrost

183

Staż treningowy

-

Obwód pasa

92

Obwód klatki piersiowej

88

Obwód uda

56

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piła nożna. 1-2 razy / tydz.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

Bardzo dobry.

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia.

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

30zł / miech.

Cel/problem/opis

Lekko przybrać na masie i wyrzeźbić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
I co? Redukcja, masa czy jak? Bo nie wiem jak kombinować z tą dietą ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
Hmm Ja bym się pokusił na Twoim miejscu o masę, przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na brzuch. Jeśli bedac na masie brzuch zacznie przybierac w pasie duzo cm, zacznij redukowac, bo bedziesz mial sylwetke jak ta gruszka do nosa dla malych dzieci. Góra sucha jak wiórki kokosowe a Loban jak Ferdek

Ale to tylko moja opinia. Zaczekaj moze na wypowiedz innych bo jakby nie bylo tluszczu nie masz za duzo w innych czesciach ciala (prawie wcale ) tylko ten brzuch jest z leksza niesympatyczny.
Takze moja rada - masuj :)

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
No właśnie tego się obawiałem. Wolałbym już być chudy pełną parą, żeby móc równomiernie przybrać na masie... Ale cóż. A jeśli po prostu w którymś z dni dodałbym powiedzmy dwa ćwiczenia więcej do brzucha niż do innej partii ciała, aż się wyrówna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
Trollolo
No właśnie tego się obawiałem. Wolałbym już być chudy pełną parą, żeby móc równomiernie przybrać na masie... Ale cóż. A jeśli po prostu w którymś z dni dodałbym powiedzmy dwa ćwiczenia więcej do brzucha niż do innej partii ciała, aż się wyrówna?


Jeśli myslisz ze dodanie dodatkowych cwiczen na brzuch, przyniesie wieksze korzysci to musze Cie zasmucic ale nie da A dlaczego? Ponieważ samymi brzuszkami tluszczu nie usuniesz z tej czesci Ciala. Do tego musisz miec jeszcze odpowiednia diete, i oczywiscie Aeroby. Dlatego jesli chcesz zaczac gubic tluszcz z brzucha to zamiast tych dodatkowych dwoch cwiczen, lepiej jakbys dorzucil ze 20-30 minut biegania

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Eh... No dobra, poczekamy jeszcze, może jakiś inny użytkownik będzie miał przebłysk i da jakiś pomysł. Na razie diety nie układam w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160510 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234644
masa
ale z glowa, nie jedzenie na oko i wszystkiego.

i zacznij cwiczyc solidnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
"Na forum 5 lat" więc chyba zaufam :P W końcu na dietetyka mnie nie stać. Więc dodać te 300 kalorii i poprawić dietę? Co dodać według Ciebie, a co odjąć? Pytam jeszcze raz, bo chcę poznać propozycje różnych osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160510 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234644
wywal budyn, miod, i dbaj o dobra jakosc pokarmow, jak najmniej przetworzone, reszta moze byc, nie ma tragedii.
mysle, ze wiekszy problem jest w solidnym treningu u ciebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 333
Przez "solidny" masz na myśli złą technikę? Czy systematyczność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160510 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234644
to, ze sie operdalasz cwiczysz sam czy z kims?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-07-14 22:54:08

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny, tylko 1 dzień :)

Następny temat

Maly problem (brzuch)

WHEY premium