SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pies

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1397
_NeRwUs_
Gastro To Jack Russel Terrier ?:)

Tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Wiedziałęm też mam :) I w ogóle mój kuzyn ma Hodowle ich xD Najlepsze psy na świecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1397
wiadomo :) szybko się uczą ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
i drugi xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
Drako a ten niżej Kropka

Zmieniony przez - RabbitV w dniu 2012-08-26 21:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1646
Mój piesio ;D Dino sie wabi :P



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1437
To i ja zamieszczę swojego najukochańszego pieska oraz skróconą historię jaką przeżyła. Psiak to owczarek niemiecki mieszany, półtorej roku po wypadku, po 5 operacjach, po nie dawanych jej szans.
Wera tak wabi się członek rodziny wpadł w auto i uderzył szczęką o lampę pędzącego samochodu, od razu pojechaliśmy na ostry dyżur do miasta. Weterynarz myślał że chcieliśmy ją uśpić, była w opłakanym stanie, jednak podjął się wyzwania wyratowania pieska. Przeżyła kilka operacji pod narkozą co wymęczało ją za każdym razem obecnie jej ciałko zaakceptowało zadrutowaną szczękę, brak kilku zębów i przetrwała kilka miesięcy na podawaniu pokarmu przez strzykawkę.. Obecnie jest bardzo wdzięczna i mądra, ma świetną kondycje i czuje się dobrze.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1437


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hlehle i Ewelka :)

Następny temat

Moja forma przed MP w Białymstoku.

WHEY premium