SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny spalacz bez efedryny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
U czarnego :)

Adres wysle ci na prv.

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11225
autor tego tematu pisze, ze ma nadczynnosc tarczycy, a przeciez w wiekszosci spalaczy bez efedryny zamiezony efekt uzyskuje sie przez pobudzanie aktywnosci tarczycy. dzialanie SCORCH™ miedzy innymi wlasnie polega na stymulacji gruczolu tarczowego. ja gdybym mial jakies problemy z tarczyca odpuscil bym sobie spalacze, a co najwyzej stosowalbym synt. kofeine (w tym samym sklepie co scorch mozesz ja kupic) przed cwiczeniami aerobowymi + rozne dodatki chroniace tk. miesniowa itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
No wlasnie.... i tego sie obawialem....
Powiem szczerze ze troche jestem w kropce....
Qazar napisal tutaj o kilku fajnych spalaczach (za co jestm mu bardzo wdzieczny - nawet nie wiedzialem o ich istnieniu:) ale niestety wiekszosc z nich (z tego co wyczytalem) wlasnie pobudza hormony tarczycy...
Kurcze i troche sie boje abym nie mial jakis jazd po tym....
Chodze po roznzch stronkach, czytam opisy roznych srodkow i sie zastanawiam...
Moze ktos jeszcze sie wypowie...
Nie ma nic skutecznego nie pobudzajacego tarczycy....

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
qazar dużo tej yohy, nie miałeś efektów na mniejszych ilościach podobno wystarczy 0,2 mg na kg wagi ciała

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Qazar co masz na mysli piszac, ze Tight jest slabiutki? Dawkie sa za male? I bardzo dobrze, trzeba wziac pod uwage fakt, ze kazdy inaczej reaguje pewne ilosci substancji. Jeden wezmie jedna kapsulke i bedzie czul dzialanie suplementu, ktos inny by uzyskac ten sam efekt, bedzie potrzebowal 4 kapulki.
Sklad jest zly? Jest wszystko co trzeba. A ze nie jest to litania jak z pacierza, tez dobrze. Czasem producenci, azeby uatrakcyjnic swoj produkt dodaja mase dziwnych skladnikow, ktore z reguly gucio daja, ale efekt w postaci dlugiej listy skladu preparatu zostaje osiagniety. Niestety wciaz sa ludzie, ktorzy lapia sie na takie tricki.
W calej suplementacji, chodzi o to by uzyskac maksymalny efekt przy udziale jak najmniejszej ilosci dodatkow do zbilansowanej i dobrze ulozoznej diety.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
waga kolo 75 kg stosowale zwykle 22,5 max a dawke podaje sie okolo 0,3 g ,chodz najczescie styka 15mg wiesz mnie yohin kopie bardziej niz efka

Animal powiem tak za ta kase nie warto ,proste


Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-12-26 19:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Kurde to kosztuje $30. To jest 90zl.

Wazysz 75kg i stosujesz jakies odchudzacze? Przy tej wadze? Po co? Masz 120 cm wzrostu, czy co?

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
łączyłeś yohimbine z efedryną

co można jeszcze dodać do tego scorcha mam jeszcze johe i ergolean

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Sluchaj primo nie kup[isz tego w polsce za 90zl a nie kazdy ma karte ,po drugie nie probuj mnie obrazac bo sie zle to skaczy ,i nie waze 75 kg to nie aktualne ,a po drugie majc 75 kg i 8% to nie to samo co majac 75kg i 18%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
yoha i energo oki tylko nie ze scorchem za duzo koffy na raz ,chyba ze oddzielnie lub jeden energolei jeden scorch yohe smialo dodawaj po 5-7,5mg na raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyy powinienem

Następny temat

Kreatyna + Dextrosa

WHEY premium