SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy w WL Weteranów - 21-23.10.2010r.- Hagondange

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
adam138 V-Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 490 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wysokość kar zależy także od ilości zawodników przyłapanych na dopingu pierwszy zawodnik 500 euro, drugi 1000euro, trzeci 1500 euro.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Dzisiaj dostałem wiadomość że odnośnie startu weteranów na ME za kilka dni podejmie prezes zwiazku.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Uczestnicy październikowych Mistrzostw Europy Weteranów w Wyciskaniu Leżąc w Hagondange w dniach 21-23.10.2010r. obowiązani są do wpłaty wpisowego w kwocie 390zł do dnia 11 października 2010r ( kwota musi już być na koncie związku) na numer konta PZKFiTS BANK PEKAO SA Nr 08 1240 6250 1111 0000 4591 7718
Wpłacając proszę wpisać w tytule przelewu imię i nazwisko oraz cel przelewu, np. MEW w WL Hagondange/Francja, Jerzy Kwasniak, startowe i badania antydopingowe. Zawodnicy, dla których ww. kwota nie znajdzie się na koncie będą wycofani z tych zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
gregorterm
Ale przecież weterani nadal nie wiedzą co jest z ich wyjazdem,na ME ???
Miała być podjęta jakaś decyzja odnośnie tego,czy wogóle ktokolwiek pojedzie ???
I nadal nigdzie nie ukazało się żadne info na ten temat !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Nie wiem dostałem taką informacje z biura związku o wpłaceniu takiej kwoty.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
i co w końcu z tymi zawodami ? jedzie jakikolwiek weteran ?
Bo skoro żaden nie jedzie to temat do skasowania. Bo po co spamować forum !

Dużo szumu o nic .......... tak to już jest chyba ze starymi zrzędliwymi tetrykami.
Znam jednego takiego u mnie na siłowni. Przygotowywał się przez 8-10 tygodni, suplementy , nowa koszulka , organizowanie kasy na wyjazd, pojechał na wymagane badanie na "bartosza" i ........?
Wielki potężny związek jeszcze nie podjął decyzji czy co ?
o co w ogóle chodzi z tym zamieszanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Panie xnxx zostali zgłoszeni Ci co byli i co chcieli jechać, ale część się wycofała z powodu kontuzji, niektórzy z braku kasy a Ci co zostali nie widzieli sensu i musztarda po obiedzie. Tyle szumu o start i co ? A po drugie zwróciłem się kilka dni do weteranów o propozycje rozwiązania problemu z doborem kadry na ME czy MŚ i ewentualnych zawodów w których musieliby wystartować, ale nikt niestety się nie pofatygował, a pretensje maja wszyscy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Grzegorz
Wybrałeś sobie bardzo nie odpowiedni sposób komunikacji,z wetranami.
Internet przegląda dosłownie 3-4 zainteresowanych weteranów,i tylu też pewnie korzysta z e-maili.
A tak wogóle to do najbliższych zawodów rangi międzynarodowej,mamy około pół roku...
czyli spokojnie jest czas na podjęcie jakiejś decyzji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje 5x5 na siłe

Następny temat

moj trening metodą5x5

WHEY premium