SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy w WL Weteranów - 21-23.10.2010r.- Hagondange

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To ja się starałem, żeby jak najwięcej pojechało weteranów i chyba była to największa liczba zgłoszonych zawodników w historii udziału weteranów. Zgłoszonych do wyjazdu na 21 dni przed było i jest 10 zawodników, którzy mogli jechać, ale z tych zgłoszonych nikt nie wpłacił startowego i badań antydopingowych z rożnych przyczyn jeden zawodnik z powodu kontuzji, drugi jest po operacji, trzeci zrezygnował z powodów finansowych itd. następni z rożnych przyczyn, ale oni tylko wiedzą. Myślę że na pewno od nowego roku jeżeli jeszcze będziemy startować sprawy związane z kadra weteranów i ewentualnych eliminacji do ME czy MŚ zostaną raz na zawsze wyjaśnione.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Grzegorz
Przestań już wypisywać że to sami weterani olali wyjazd,z różnych powodów...
Prawdą jest że to PZKFiTS wstrzymał wyjazd !!!
Decyzja o tym kto jest w kadrze i czy wogóle wyjazd dojdzie do skutku,miała być podjęta przez prezesa i podana do wiadomości weteranom.
Dokładnie w tym samym czasie co czekaliśmy na decyzję prezesa,ukazało się ogłoszenie że należy wpłacić startowe!!!
Ciekaw jestem kto miał wpłacić,jeżeli nikt z nas nie miał pojęcia czy wogóle dojdzie do wyjazdu ???
I zresztą nadal tego nie wiemy !!!
Gdy byliśmy na Pucharze Śląska ,sam mówiłeś nam że po zawodach dowiemy się co jest w tej kwestii.Jednak żadna informacja nie została nam przekazana. A zatem wniosek nasuwał się sam,że prezes nie wyraził zgody na nasz wyjazd...

Eliminacjami powinny być MP w WL Seniorów,a następne MP w WL i TS Weteranów. Oczywiście wszystko to ma sens ,kiedy będzie tam obecna kontrola antydopingowa.

słoń
Jeżeli dobrze zrozumiałem ,to jeszcze tylko dwa lata Ministerstwo będzie dopłacać do sportów nie olimpijskich.Potem przechodzimy na całkowite samo finasowanie.
Chociaż prawdą jest że już od dwóch lat obcięli nam dotacje,a co za tym idzie również stypendia czego sam oświadczyłem po MŚ Seniorów.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-10-13 00:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
Skoordynowane,brzemienne w skutkach,bezkompromisowe działania,wszechwładnych
uzurpatorów sztangi,doprowadziły do bolesnej redukcji,degradacji reprezentacji
weteranów na MEW we Francji.Wyczyszczona lista zawodników z Polski daje świadectwo
początku końca dominacji,jedynego ,słusznego związku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wzorek ja dostałem tylko informacje z biura, że weterani, którzy zostali a chcieli jechać mieli wpłacić na konto PZKFiTS i taka informacja znalazła się na stronie i na tym moja rola się skończyła.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
szkoda tych wszystkich zawodników którzy sie przygotowali,może związek pozwoli im wystartowac w Złotoryi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
Andrzej-my i tak przyjedziemy na Wasze super zawody,nie ma innej alternatywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
gregorterm
Nie mam do Ciebie żadnych pretensji.
Chodzi o to że w chwili ukazania się informacji o wpłacie,lista nominacyjna nie uległa zmianie. Zarówno moje ,jak i nazwiska kilku innych weteranów ciągle widniały na niej. Mało tego jeszcze wczoraj były tam nazwiska osób ,które nie jadą.

Myślę że pora zakończyć rozmowę ,na ten temat. Mam tylko nadzieję że na przyszły rok ,ktoś w PZKFiTS wyciągnie z tego jakieś wnioski zmierzające do poprawy na korzyść zawodników...

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-10-13 19:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę że kończymy temat, ale 21 dni przed zostało na liście 10 zawodników i dopiero dzisiaj nie ma nikogo.Ok koniec tematu.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Zamykam temat.
Następne info będzie już po imprezie,czyli tabela wyników.

ps.
Chyba jednak muszę pomyśleć ,nad utworzeniem odpowiedniego tematu do podobnych dyskusji.

Narzie możemy pogadać w temacie SPAM

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-10-13 23:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Otworzyłem temat ponieważ,przynajmniej będziemy mogli zobaczyć na żywo,jak walczą inni weterani...

http://www.russprache.at/goodlift/online/onlineside.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje 5x5 na siłe

Następny temat

moj trening metodą5x5

WHEY premium