SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mimi- sylwetka-pracujemy nad soba i nad nowymi nawykami:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To hmmm, dupecie masz mniejsza, uda troszke wieksze (teraz bo rok temu mialam takie same jak ty, a jeszcze wczesniej 56cm bylo) pas(to to ty podajsz nie w najwezszym miejscu ale na wysokosci pepka wiec nie wiemy ile) Slowem wymiary podobne, i od zawsze 36 chyba ze to jest ciuch z najnowszego widzimisie producentow 34/36 to rzeczywiscie nie wejde
A spodnie to kroj dzwonowy tyle tylko ze wciaz w pasie sa za duze, teraz jest pelno streczu w spodniach one sa najfajniejsze.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-09-12 15:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Spodnie są dla facetów...

Dla was są sukienki i spódniczki

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
ja tam sukienki i spodniczki lubię nawet bradzo, albo tuniki z legginsami, spodnie to za bardzo to nie bo mnie to sie opina mocno na udach i łydkach, a w pasie to to pasek konieczny, tak a w pasie tragedia jest 76 na wysokosci pepka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeśli te zdjęcia są na nie wciągniętym brzuchu, to weź się do roboty na siłowni. bo jak zrzucisz tłuszcz, będziesz strasznie wyglądać...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
sa na trochę wciągniętym, a mi chodzi tylko o fałdkę na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
no miejscowo sie nie zredukujesz napewno chyba ze jakies liposukcje czy cos podobnego

wzmacniaj miesnie brzucha,
nie wiem czemu sie tak bronisz przed ta silownia, podkrecilby Ci sie metabolizm to i fałdki mniej i mniej z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
ja mam 76cm w pasie i jakby mi sie to rozrosło to a nnawet niedawno tu czytalam, ze od trenowania dziewczynie sie brzuch powiekszyl, choc chciala go zredukować a teraz wystaje, to chyba jest temat olivki/fitness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
mimi co Ci sie ma niby rozrosnac ?!?!

powiekszyl jej sie brzuch od cwiczen.
...moze wzdecie miala joke

jak nie bedziesz robic brzuszkow z obciazeniem to nic Ci sie nie rozrosnie/urosnie/wydmie do przodu

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-09-12 22:44:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo to wlasnie jest to, kobietom sie wydaje, ze jak cos tam im nie odpowiada to zaczynaja walic cwiczenia na to miejsce. brzuch tez jest miesniem i tez on rosnie, bardzo malo, ale rosnie, jak sie nie cwiczy ogolnie, jak sie nie ma planu dietetycznego to i poczuje sie wiecej w talii i tyle z tego cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
a to nie bedzie tak ze te miesnie mi sie miedzy zebra przesuna jakos tak, nie wiem jak to powiedziec, moze zabrzmi to smiesznie ale zeby nie byly tak ze wiesz sa zebra, a sprzed nich wychodza takie miesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenia zamienic na placy?

Następny temat

Maly problem

WHEY premium