SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mhmhm??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
Witam mam pytanie a brzmi ono nasteoujaco: Jak powinno sie cwiczyc miesmie brzucha a glownie chodzi mi o spalenie sadelka:) tzn. ile razy w tydogniu moze co 2 dzien? a moze 1 dzien przerwy w tygodniu czy jak? prosze o odpowiedz z gory dziekowka dla tych co odpisza:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
sadła nie spalisz miejscowo.Trening brzucha jak sama nazwa wskazuje trenuje mięśnie brzucha.Na sadło najlepsza dieta redukcyjna trening siłowy areoby pzdr.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12434
Jogga dowiedzione naukowo może miejscowo spali tkankę. Więcej na ten temat nic nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
Acha;/// wlasnie robie mase ale myslalem ze jakos bym mogl masy nabierac ale z tego brzuszka sadelko spalac troche no ale dobra:P widze ze redukcje jak bede robil dopiero tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Robić masę i spalać tłuszcz? Albo to albo to :P Masuj brzuch, a gdy bedziesz jechał na redukcji tłuszcz Ci sie spali i mięśnie sie uwidocznią. Co do tego ile razy brzuch na tydzień, to sa rózne teorie, jedni mówią że codziennie, inni ze brzuch też wymaga regeneracji... Popróbuj na sobie :)

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielkie, brzydkie, coraz bardziej uciążliwe - ROZSTĘPY!!!!!

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium