SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka - wkońcu inne pytanie o metke ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4483

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle, że ruską brałem z propkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
bralem jak mialem 16 lat 100metki polskiej i ani syfa. za to kumpel w wieku 17 lat zaczal brac to tak go wysyfiło ze poj.......ał po 50 tabletce.
zalezy jak na kogo działa. pzdr.

----[on]----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
no tak racja to zależy od predyspozycji , a normalnie bez branai metki mieliście jakiś tam mały trądzik czy wogle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Nigdy po zadnej metce nie wysyfilo mnie ale wiem ze kumpli niektorych tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
bo wydawało mi sie że metka słynie z tego że konkretnie syfami zasypuje ale może tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1181
jezeli na codzien nie masz problemow z tradzikiem w sensie takich duzych to moim zdaniem nie masz sie co bac o jakies prychole.pryznam ze pryszcze na przedramieniach co mial znajomy byly okrutne nie zycze ci takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
ja osobiscie nie miales syfow na mecie ale moj kumpel mial predyspozycje do krost:P mial tradzik juz go zalagodzil ale jak zaczol szamac metke to masakra w czwartek widzialem go potem piatek sobota niedziela niewidzielismy sie i jak go zobaczylem w poniedzialek to ..... niepoznalem syf na syfie poprostu masakra wiec zalezy od organizmu 1 ma a 2 nie
mi na buzi nie wyskakuje jesli juz to zawsze kilka na plecach
...
Napisał(a)
Usunięty przez e0r za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
19/25 mnie nie przekonuje do wzięcia metki , duże ryzyko że syfki sie jednak pojawią a utrzymaliście to co na cyklu zrobiliscie tą mase ? czy mieliście spadki , jak tak to jakie , i jakiej jakości mieliście mięsień po metce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
po pierwszej metce 4cm w łapie przez 3 miesiące treningu, ale to była amatorka, bez diety, bez odpowiedniego treningu, organizm młody reagował wybuchowo, teraz jade metka, deca, enan i zobaczymy... pozdr.

Zmieniony przez - aczkolwiek w dniu 2007-04-26 00:24:51

----[on]----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mocny cykl z srodkow szybkorozkrecajacych sie

Następny temat

Pytanko

WHEY premium