SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka + Prolongatum, ostateczne przygotowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
Witam, od jutra zaczynam kuracje z takiego sprzetu jak napisalem wyzej, mam pare pytan aby jak najlepiej wykorzystac ten okres.
metke i tescia bede bral nastepujaco:
Metka 30mg ed
test 300mg e5d
Pozniej jak wiadomo odblok HCG i clomid.
Dieta mysle, ze dopieta na ostatni guzik: b/2,2 t/1 w/6.
Odzywki to standardowo bialko i carbo.
Specyfiki typu omega3, aspargin, sylimaron i witaminy sa.
W sumie mam jedno, ale najbardziej meczace mnie pytanie, Czy robic aeroby?? Jesli tak jaka powinna byc czestotliwosc??
Z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
addas mozliwe ze spompowalo ci prostowniki jak backpumps po mdrolu bo generalnie podobno nerki nie bola:) a co do bieganie to niektorzy(w tym ja:/) moga sie rozczarowac bo z powodu retencji miesnie przypiszczelowe pompuja sie do bolu i ciezko mi bylo czasami nawet przy szybkich marszach...**** zna ktos na to rade?tauryna minimalnie pomaga albo sobie wkrecalem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
tak robić
a częstotliwość zależna jest od założonego celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
aeroby to jest podstawa do saa . aeroby=zdrowie , wbrew powszechnej opinii masa lepiej idzie po aerobach. także krótko mówiąc rób je a po cyklu będziesz zadowolony z efektów. co do częstotliwości zależny od celu jaki sobie obrałeś jw napisał flex

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
Cel jaki zamierzam uzyskac, to jak najwiecej masy z jak najmniejsza iloscia tluszczu.
Czyli jak zwykle, a wiec jakie propozycje?? 2, 3 razy wtygodniu wystarczy, po treningu?, a moze inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
mam pytanie jak sobie rozpisales hcg i jak dlugo bedzie trwal cykl?planuje kiedys w przyszlosci podobny cykl i chcialbym dowiedziec sie czy jest roznica w jakosci odbloku jesli damy hcg po np.8-10 tyg cyklu z ww dawkami ,glownie chodzi mi o samopoczucie,spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
A wiec tak, kuracja zostala rozpisana juz jakis czas temu przez kolege flex1976,wyglada nastepujaco:
prolo 1-8 300mg/e5d
meta 1-5 30mg/ed
9,10 tydzień dajesz hcg 1000ui e2d
potem wchodzisz z clomem-3 dni po 100mg reszta, po 50 mg przez ok 3 tygodnie.

A co do Aerobow nikt nie odpowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
pomoze ktos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Flex i Jaca ci odpisali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4731
Witam. Mam krotkie pytanie, a nie chce zakaldac nowego tematu wiec przepraszam za zasmiecanie.

Dzisiaj zaczalem 4 tydzien brania metki solo 30mg dziennie i od paru dni pojawil sie bol plecow w dolnej czesci tylko nie potrafie okreslic czy jest to bol od cwiczen plecow (dostalem duzy przyrost sily i przesadzilem troche z MC na ostatnim treningu) czy sa to raczej nerki... Mozliwe, zeby meta miala jakis negatywny wplyw na prace nerek? Dodam, ze kiedys jak bylem jeszcze malym chlopcem lezalem w szpitalu wlasnie z powodu bolu nerek... Pozdrawiam.

Tyle szans ile odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Polecam wizytę u Doktora... Z nerami nie ma żartów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
Jaca89
masa lepiej idzie po aerobach

tylko inaczej wygląda przy redukcji a inaczej przy masie

ja sam osobiście lubię biegać przy robieniu masy 2-3 razy w tygodniu po 25min i jest to wolniejszy bieg niż przy redukcji ale jak napisałes Jaca89 takie coś pomaga w robieniu masy ale nie tylko to jest plusem bo serce tez jest wdzięczne za takie coś i mimo większej wagi nie sapie się jak świnia po przejściu kawałka do sklepu po mleko

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG do PROLKI JELFA

Następny temat

szukam tematu z trikiem jak nie marnowac soku z pompki.

WHEY premium