SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
"Tłuszczyk zawsze mogę przerobić na mięśnie a z chudzielca nic mi nie pozostaję."
Je.bany Copperfield
Chce brac mete, a nie ma czasu na silownie, tos Ty piz.da a nie skoczek

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-03-28 03:22:52

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
"jeszcze co do picia gainera. pij go dosc wolno i mieszaj w ustach kazdy lyk, aby gainer sie zmieszal ze slina. to jest wazne jesli zalezy ci na zdrowiu. "

zwierzu co masz przez to na mysli, chcesz powiedziec, ze nie zdrowo jest gdy ktos pozwala slinie zaczac trawic cukry?

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nie no, temat numero uno dzisiaj:P Sezon sie rozkreca, wiec moze jeszcze ktos go przebuje:P
Autor pisze takie brednie, ze az milo:P I nie oszukujy sie, nie ma zielonego pojecia o diecie. A do tego nie dojada, bo przeciez przychodzi glodny z pracy.
A otluscic sie jest tak latwo i przyjemnie!! Ech, McDonald, KFC, tony prazonych orzeszkow, pizze, smalec z miodem, miod ze smalcem, smalec z miodem i skwarkami....:P:P:P Ech, rozmarzylem sie:)
A i autorowi faktycznie polecam lekarza, najlepiej psychiatre. A poki co, to zacznij jesc regularnie, nie baw sie w liczenie, tylko wchrzaniaj ile sie da, co 2-3h systematycznie i nie ma szans, zeby nie przytyc. I nie zmyslaj, ze juz tak robiles.
Natomiast w sytuacji ekstremalnej, kiedy to by zawiodlo na przestrzeni, djamy na to, 2 - 3 miesiecy, mozna udac sie do lekarza, ktory zleci odpowiednie badania. A wowczas metke moze nawet przepisac na recepte, bo to wlasnie po to miedzy innymi jest ten lek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
wrocmy do punktu wyjscia, co on piyerdoli ze ma diete z nadwyzka i nie tyje, i nie pojdzie z tym co ma na silownie? i ze przy tym nie malo kasy wydaje? to juz wam mowie ;s 2 woreczki ryżu parbolied 120g jeden do tego 600 deko miersi kurczaka i suruwka ze sklepu, kosztuje mnie 10zl i rozkladam to na 3 posilki w pracy. do tego to tamto sramto za 15zl dniowo, da sie wyzyc nie liczac odzywek tego srego. biorac pod uwage ze on chce tyc najpierw a potem zaczac cwiczyc ot jak pajac bedzie wygladal, zajdzie z brzuchem i talia zatluszczona a rece jak bicze na silownie tyle samo zrobi...
wg mnie nie ma czegos takiego jak szybka przemiana materii :D kiedys jak wazylem 63kg w wieku 19 lat zaczynalem dzien od kawy i papierosa tez tlumaczylem wage szybka przemiana materii...jedzac 2 posilki dniowo pracujac od rana do wieczora :D


phoneme
ciekawe ile tej metki przepisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
koorwa...czego to ludzie jeszcze nie wymyśla :P Jakas paranoja! Chłopie tak jw kolega napisał...zapie.dalaj do psychiatry i na siłownie! Jak wracam z pracy po 20.00 do domu to nawet o 21.00 ide na siłownię! Moja dieta kosztowała mnie prawie 2000zł mies, ale sobie nie żałowałem wołowiny sarniny (i innej dziczyzny, bo lubie!)

NIE MA BATA ŻEBYŚ MAJĄC NADWYŻKĘ KALORYCZNA NIE PRZYTYŁ! Moze powoli, ale powinieneś tyć. Moze i dietę masz ułożoną dobrze, ale pewnie jej nie przestrzegasz!

ŻAŁOSNY POST...jakby jakiś KRETYN to pisał...Sam sobie zrobisz wcześniej czy później krzywdę.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
2000zl to chyba z SAA ja też chodze nawet o 21 na silownie, aczkolwiek zawsze po treningu sie zastanawiam czy był sens, bo na silowni czesto cwicze na 70-80% bo wiecej nie dam rady :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
no z saa
zawsze jest sens niz wcale nie iść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
a swoja droga nie wiem czy wiesz ze kilogram surowej szynki z sarniny kosztuje 80 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiedzialem ze to tylko zasłanianie sie praca,ze nie ma czasu ze zmeczony.jak bys chcial to bedziesz cwiczyc nawet o polnocy
tak jak Pitex8811 mowi ze pracuje do 20 ja pracuje do 19 i che mi sie pocwiczyc.

a może synthol zamiast mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź dawkę lekarska 5mg i dieta z nadwyżka 500kcal białka minimum 2g na kg/m.c
niemniej coś tam ćwiczyć musisz (chyba, że faktycznie ma to być tylko większy obwód pasa), niemniej chyba zdrowiej aakg + mono 8g spuchniesz tak jak chciałeś odstawisz i woda zejdzie.

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-03-28 10:29:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Azolol 5mg BRITISH DISPENSARY

Następny temat

POMOCY Z METHANABOLEM

WHEY premium