SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol-jak zrobić żeby było najlepiej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no a po co ma ryzykowac zdrowie ? lepiej niech wezmie mniej. LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Janusz słuchaj to jest SFD i tu udziela się porad ale i tak każdy robi tak jak chce my mu tylko powiedzieliśmy co by było dobre dla jego zdrowia ale i tak wiem że zrobi tak jak bedzie uważał a że ty wziełeś tyle tabsów na 1 cykl to znaczy że miałeś zaj**** zapoznanie z mietkiem i wogóle z koksami . Co z tego że tyle przybyło ci .. jak w późniejszych latach pier***** na zawał albo na jakieś g**** ...!!


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
edi masz soga za dobre myslenie choc przyznam ze ty rowniez mogles poczekac z koksami LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Hehe dzięki lolek https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] wiesz jak pamiętam ktoś na SFd powiedział że w zyciu trzeba spróbować wszystkiego wiesz jak pamiętam ktoś na SFd powiedział że w zyciu trzeba spróbować wszystkiego wiesz jak pamiętam ktoś na SFd powiedział że w zyciu trzeba spróbować wszystkiego[img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> no to właśnie próbuje....
Ale tak szczerze to moja rola z koksami właśnie się skończyła...




PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Pako Lolek i Janek napewno to przemyśle i zrobie z rozwagą.napewno mój pierwszy cykl nie przekroczy 65 tab.jakieś suplemnty jeszcze mam typu super mass i HMB.jeśli chodzi o ćwiczenie to przykładam sie do tego.bardzo zależy mi na poprawie wyglądu.czyli jaki byście mi dali 1 cykl? 12321 czyli dokładnie 63 tabsy jes odpowiedni jak na początek?

"BIERZ Z ŻYCIA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE".DJ.UCHO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Edi dzięki.wszystkie wasze opinie napewno wezme pod uwage.acha po jakim czasie brania widać już efekty?

"BIERZ Z ŻYCIA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE".DJ.UCHO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
po jakis 2-3 tygodniach LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok eksperci przyznaję że jak brałem pierwszy raz to nie miałem za dużo pojęcia o tym co i jak powinno się brać. Kumpel doradził mi żebym mietka połączył z clenbuterolem. Podobno wtedy utrzymam blisko 100% uzyskanej po mietku masy. Co wy na to?

Warszawiak 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedzi dostajecie soga.jeśli ktoś jeszcze chce coś dodać to zapraszam a napewno wezme to pod uwage.zdecydowałem sie że pierwszy cykl zrobie z 63 tabsów czyli 12321.jak będe miał jakieś pytania lub wątpliwości to zdam sie na was.z góry dzięki:)

"BIERZ Z ŻYCIA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE".DJ.UCHO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
kto pyta nie bladzi LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol - jak robić żeby było najlepiej?

Następny temat

NANDROLONE-DECANOATE

WHEY premium