SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - czego mogę się spodziewać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Ja także jakiś miesiąc temu zrobiłem pierwszy cykl z "metki"
Jestem bardzo zadowolony przyszło 9 kg a cykl składał się z 100 tabletek metanabolu

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
metka czyni cuda

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc. Prosze wszystkich o odpowiedz na moje pytania.Chce zaczac cykl sterydowy.mam 100 tabl.metanabolu.Doradzcie mi jeden lub dwa cykle,aby skutki uboczne byly jak najmniejsze.Czy istnieje jakis srodek,ktorego stosowanie razem z metanabolem zmiejsza ryzyko skutkow ubocznych.Kiedy najlepiej go zazywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak sie składa że ja równierz mam zamiar zazyc metanabol i tu mam dwa moje pytania, a mianowicie: Czy konieczne jest branie jeszcze czegos razem z metą? Drugie pytanie wynika z tego iż mam zamiar brać mete tylko 1 cykl i nie brac juz nigdy wiecej zadnych sterydów , CZY TO MI SIE OPŁACA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6768
Nie znam osoby, ktora wzielaby koks tylko raz. Jestem pewien ze na 1 cyklu nie skonczysz. Pomysl o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. a co z pierwszym pytaniem? Chce sie do tego przygotować w 110% i wiem że najbardziej rzetelne informacje na ten temat dostane właśnie tutaj, więc prosiłbym o porade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz bardzo prosze o jakąś odpowieź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6768
Nie, branie czegos razem z metka nie jest potrzebne. Jezeli wczesniej niczego nie brales to przyrosty powinienes miec co najmniej zadawalajace. Poczytaj o mecie w archiwum. Jest sporo informacji. Przejrzyj tez artykuly ze strony glownej.
Ja tez mialem zaczac swoj cykl ze dwa miechy do tylu, ale sie rozmyslilem. Lubie kulturystyke, lubie cwiczyc i jestem pewien ze bede ja dlugo uprawial. Obiecalem sobie wycisnac 150 bez SA. Na koks przyjdzie czas. Ale ze wezme - jestem pewien.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
HELP prosze o pomoc włsnie zakonczyłem cykl 100razaka ale nie jestem z niego w 100% zadowolony mało masy poszło ale siła ostro pojechała i zadnych skotkow ubocznych ani razu nic mnie nie bolało dobrze toleruje oral teraz chce zazucic 100 ruska ale bardzo mi zależy na czasie bo zbliżają sie zawody combat56 i mam tylko 1,5miecha zeby przytyć do 80kg aktualna waga 74kg razaka skonczyłem tydzien temu i chciałbym odrazu zazucic na to ruska wiem ze tyle powinno byc przerwy ile cykl trwał ale niemam na to czasu razaka jadłem z dobra dietka masówka i doża ilością witaminek około 12tabletek rano cynki magnezy b12 i inne traz jade na mono zeby zredukować spadki razaka jadłem piramidka i teraz nie wiem co z tym ruskiem co bedzie jak nie zrobie przerwy i jaka metada jesc znow piramidka czy 3dzienie co do tego dorzucić prosze o odpowiedz bede bardzo wdzieczny!!!!

Walcze by Wygrac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy decka daje siłe czy tylko buduję mięsień...?

Następny temat

Ginekomastia - pytania!!!

WHEY premium