SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol + Witamina B12

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 468
zadnych zastrzykow nie bede bral NIE....nie jadlem tej B12 wiec nie wiem ale jest w kapsulkach wiec tak chce a czy sie zdrowo odzywiam hmmm w sumie to jem jak zawsze czyli nie zbyt...Jedynie co to moze jem kaszke manna [najwiecej],ryz zadko,mleko pije i tak pozatym to tyle....cos powinnem zmienic?

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no powinnieneś ułożyć sobie pożądną diete ( do działu odżywianie ! )!!

-bierzesz się za sterydy a nie wiesz co najważniejsze !! czyli dobry trening ,dieta , regeneracja !!

-pomyśl trochę czty warto brać doping wykorzystaj jeszcze swoje naturalne możliwości z dobrą dietą treningiem , suplementacją , a nie niszczyć sobie zdrowie !





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 468
"a nie niszcz sobie zdrowie"....Nom moze cos zniszcze ale raz sie zyje kto powiedzial ze ja bede sie koksowal ze nie bede mugl wejsc w drzwi hehehe
Poprostu cwicze juz jakis czas rezultaty takie se i sobie pomyslalem moze cos sprubuje

Teraz mam pytanie czy jak bym jadl metanabol to czy kreatynke moge rowno z tym jest czy po zjedzeniu mety...JAK LEPIEJ??Widze ze nikt nie widzi ze ten sam temat napisalem w dopingach dlatego tu pisze bo tu pomagacie.
Dzieki..

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyne po cyklu !





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Ekwador - wypełnij profil przed zadawaniem pytań.
Po drugie - jeśli nic nie osiągasz na sucho nie ma większego sensu brać saa, bo to oznacza jedno: niemasz dobrej diety, regeneracji, żle trenujesz, nie używasz, albo niewiesz jak używać suplementy.
A jeżeli nie masz elementarnej wiedzy masz ten temat, to naprawde niema sensu niszczyć zdrowia dla samej ideii.

pozdro

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 468
Moze mniej wiem od Ciebie a raczej napewno ale z jednym sie nie zgodze co napisales "jeśli nic nie osiągasz na sucho nie ma większego sensu brać saa, bo to oznacza jedno: niemasz dobrej diety, regeneracji, żle trenujesz, nie używasz, albo niewiesz jak używać suplementy."
No wiec chcialem tu podkreslic ze nie kazdy ma dobra budowe od urodzenia zeby pocwiczyl pare mieszkow na sucho i mial efekty nie mowie ze nic mi nie pomoglo ale za duzo tez nie..
Jestem chudziutki i czyms musze sie wesprzec na grabi w ciagu 4 mieszkow 3 cm mi przyszlo,troszke nogi mi sie wyzezbily no z klata mam problema :(Najciezej mi z tym idzie....[cos na to ktos poradzi?]i powiem Ci ze olewalem trening i teraz biore sie za to ostro...Wiec postanowilem brac sobie metke 100 szt wiem ze masa mi przyjdzie a mi to bardzo potrzebne,potym zobacze co i jak i bede jechal na odzywach...Chcialem tez B12 ale jak sie dowiedzialem ze tylko jest w zastrzykach to sobie odpuscilem...

Cos zle mysle??

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Bardzo źle myślisz
Nie wszyscy są urodzonymi kulturystami - to pewne, ale każdy może dużo osiągnąć.
Wymówki, że nie idzie mi to albo tamto do niczego nie prowadzą.
Musisz pożądnie trenować i eksperymentować z ćwiczeniami, dietą, suplami.
Postaraj się najpierw poznać majbardziej jak się tylko da swój organizm wykorzystując naturę do maksimum a dopiero potem weź się za saa jeśli chcesz. Zbuduj solidną podstawę.
Jeśli teraz sięgniesz po nie, nic nie osiągniesz bo efekty będą mizerne.
Nie chce cię odwieść od zamiaru brania, zrobisz jak chcesz, ale przemyśl to.


Jeśli znasz matematykę, to napewno wiesz że zero pomnożone przez zero, zawsze daje zero. - Chyba rozumiesz o co mi chodzi

pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 468
W sumie dobrze gadasz z jednej strony...Ale wiesz cwicze i cwicze i mizernie to idzie wiec normalnie musze czegos sprobowac....Tylko nie mow ze nic mi nie przyjdzie po metanabolu + odzywka [i tak wogule co radzisz do tego za odzywke??cos na mase dodatkowo] a po metanabolu to kreatynka i co mowisz ze nic nie pujdzie??

Ps. - bylem w dzialem odzywianie zassalem plik w exelu o odzywianiu ale nie mam offica i teraz sie zmieszalem jeszcze musze obejzec dzial sup..
a profil co z nim zle patrzylem ?

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
No jesli nie masz czasu na regularne jedzenie i dostarczenie odpowiedniej ilosci kalorii to kup sobe gainera jesli masz kase to kupuj na 1 miesiac Weider'a 2000 7kg; na drugi miesiac Weider'a 4000 7kg; na trzeci znowu Wedier 2000. I zobaczysz ze zauwazysz roznice dosyc znaczna dopiero po tym pomysl o kreatynie z l-karnityna do tego bialeczko. Po cyklu 10-15 kg przybedzie. Zdrowie wazniejsze chyba, a 6 miesiecy zeby taka mase zdobyc to chyba nie az tak dlugo?

"Nie ma większego żalu od wspominania szczęścia w okresie smutku"

"Nie ma większego żalu od wspominania szczęścia w okresie smutku"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 468
hmmm powiem Ci ze z jednej strony nie umiem zabrac sie za odzywianie :(,a z drugiej sam nie wiem czy bede mial czas jesc tak jak trzeba....Nie mialem z tym kontaktu nie wiem jak plan wyglada wiec wiesz...:(

Teraz tak powiedz mi ile to kosztuje jak wiesz bo ciekawa sprawa z tym jest ....masz jakis opis w necie do tego to sobie poczytam....a za kreatyne chce sie tylko wziasc po metanabolu,bo niechce spas z tego co bym doszedl....
Dzieki

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

Chce cos osiagnac...ale ciezko idzie ;(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze??

Następny temat

Metanabol + Witamina B12 ....?

WHEY premium