SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol + Omadren potrzebuje pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
...Na końcu wziąść metanabol i omnadren...

A potem, co? Koniec ćwiczenia? Ledwo wiosną powiało a już sezonowców jak grzybów po deszczu.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1309
nie oto chodzi ze po 2 miesiacach bede sie kluc.. zamierzam to zrobić kiedy bede gotowy i po zjedzeniu odżywek.Ja was nie prosilem o odradzanie koxów tylko o odpowiedz na pytania.Po 2 miesiacach zaczne brać odżywki,po 5-6 miechach cwiczenia lacznie z odżywkami chce udeżyć koksy!czy jest tu ktoś kto odpowie na moje pytania czy tylko każdy bedzie sie czepial i nabijal sobie posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Juras77 napisz domnie na GG Wszystko Ci wytłumacze bo nie bede pisał na forum bo za duzo tego

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Aby ci odpowiedzieć trzeba mieć aktualne dane.Na pierwszy cykl stanowczo nie to połączenie.Daj sobie szanse na sucho przy dobrym jedzeniu i trzymaniu diety znam małolatów co więcej potrafili zrobić na kreatynie za pierwzsym razem niż nie jedni na cyklu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1309
sog dla ciebie :)lodzianin1
jakie akualne dane? napisz podam wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jak bedziesz miał zaczynać cykl założysz posta i podasz wszystkie dane na pierwszy cykl jeden środek solo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1309
ok spoko, zamierzam poćwiczyć okolo 5-6 miechów zanim zaczne sie kuć! da rady tak ? jeśli tak to jaki koks byscie polecili ? poprostu musze urosnąć od tego zależy moje życie na osiedlu hehe bo jestem wporządku nie pucuje nic i coniektórzy wiedza o tym i za duza tyrka schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1309
z góry bede wdzieczny jak mi odpiszecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Juras77 Ile razy mam Ci mowic ze koks po 5-6 miechach to głupi pomysł ? Cwicz cały czas na suplach a nie odrazu na koksie

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc

Następny temat

działanie omnadrenu

WHEY premium