SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta na redukcji ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dolacze pytanie do tego tematu zeby nie zasmiecac , mam pytanie odnosnie winstrolu - jak juz wejde na mase po redukcji tj. 1-2 miesiace jaki cykl moge zrobic na mase chciclbym uzyc winka bo nigdy nie bralem i nie wiem jak zadziala , mozecie mi poradzic i rozpisac jak brac winstrol i co ew. do tego dodac? (do dodania mam prola lub mete z balkanu ) Chcialbym zrobic cykl z 1-2 srodkow bo mysle ze na 3 jest za wczesnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
wino do budowania masy sie nie nadaje lepsze polaczenie będzie test+meta ew nadro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94519 Napisanych postów 364476 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669227
wino to nie spalacz jesli szukasz czegoś anty katabolicznego to test ew ta metka też ujdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
U mnie brat na wycince lecial teraz mete 40mg solo. Ze 108 na 99 zszedl i forma zyciowa ma. Aha, tluszczowka szla do tego.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ja koncze 8-my tyd. 20mg ed metki na if polecam aczkolwiek lepiej dac testa jest to wygodniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Meta 5-10 mg przed treningiem 1h -2h następna dawka meta 5-10mg po treningu, możesz dodać 25mg provironu.
Przy dobrej misce i cardio oraz dobrym treningu, nic więcej nie jest potrzebne na redukcje.
W dni nie treningowe jedna dawka rano po pierwszym posiłku.

Choć testo może jest lepszym rozwiązaniem , natomiast na plus trzeba uznać że blok po mecie będzie mniejszy

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
wnc w jakim celu provi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3081
Metka jak najbardziej pasuje na redukcje.

Wszystko zależy od diety. Metka jest super antykatabolikiem także na ujemnym bilansie kalorycznym mięso zostanie a tłuszcz będzie leciał.

20mg nie ma szans Cię podlać wodą podskórną, szczególnie na niskich węglowodanach, jedynie mięśnie będą nabite i nie stracisz siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
no ja prawie 10 kilo w dol na 20mg ed a sila zostala podstawa to dieta nie mozna zbyt drastycznie zcinac kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec jak radzicie zrobic redukcje 1-2 miesiace na czysto i potem wejsc przed grudniem na mase z prolem i metka czy jesc metke podczas redukowania . Tylko ze jesli teraz bede jadl mete to jak wejde na mase to znowu mam wcinac metke nie za duzo? nie za malo przerwy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping, Proszę o pomoc

Następny temat

Niskie libido na cyklu enanthate

WHEY premium