SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Anabolon(Cała Prawda)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
za glupote placi sie 2 razy

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
fdgfdahgfd - nie archeologizuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
haha 2 testosterol xd

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
czesc wszystkim.mam 17 lat i cwicze juz poltora roku na sucho.zamowilem sobie ten meta anabolon . i moze wiecie czy oplaca sie to brac? czy to pic na wode?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
Jak zwykle zacznie sie jedna wielka prowokacja teraz ...
Bloodi - Dietanabol sobie zastosuj i będziesz widział efekty , a nie tykaj się Meta anabolonu i tych podobnych ...
Dietanabol potrafi zdziałać cuda

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pic na wode. przez 4 strony tego tematu wszyscy palą szydere z tego preparatu i tych co dali sie nabrac i kupili...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
siemanko powiem krótko kupiłem koło 6 opakowań zjadłem wszystko i co i nic;p Także zamiast wydawać kase na tego typu wynalazki przemyśl to dobrze a kase którą zaoszczędzisz przeznacz na coś sprawdzonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12073 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
BarakusWwo respekt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
witam, mam pytanie mianowicie osłony na ginekomastie. Otóż od 4 lat mam ginekomastie która nie znika, nie wynika to z brania sterydów itp gdyż nigdy nie brałem. od niedawna ćwicze i jestem po 3 cyklach kreatyny, chciałbym spróbować czegoś mocniejszego i moje pytanie brzmi jakie jest ryzyko że ginekomastia będzie mi sie powiększać jeżeli będe brał osłone? i czy wogóle istnieje? jaką osłone nalezy brać na ginekomastie przy braniu metanabolu? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dlaczego robisz syf w tak starym temacie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze ??

Następny temat

dziwne pytanie :)

WHEY premium