SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta. Ocena

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Witam.
Mam 16 lat. Mój wzrost to 172cm a waga 52kg. Jak widać jestem bardzo szczupły. Mój staż to pół roku ale potem miałem pół roku przerwy... Teraz chce ćwiczyć w styczniu tyle ile dam rady, czyli na maxa,(oczywiście tylko 3x w tyg.) a w lutym chciałbym wziąśc 40 tabsów metki (razera). Czy jest to odpowiednia ilość ? Przypomnę że to mój pierwszy cykl, wcześniej brałem tylko trochę kreatyny.Oczywiście dieta też będzie, już od stycznia. Pewnie każdy powie jesteś za młody itp. ale wcześniej miałem jakąś tam dietę lepsza czy gorszą i masa mi w ogóle nie szła, a przy takiej niedowadze powinna iść błyskawicznie.!!! (Jeśli chodzi o odżywki to ich pic nie lubię bo mi się nie dobrze robi od nich a próbowałem 3 smaków z 3 firm i nie chce ich pic...Chciałem też się zapytać czy po tych 40 tabsach wypryszczy mnie mocno czy nie koniecznie? No i mam jeszcze jedno pytanie, czy jak wezmę metke to pewnie trochę lapnę masy i czy potem będę mógł normalnie zrobić rzeźbę? Bo teraz mam rzeźbę której nie chciał bym stracić brzuch mam wyrzeźbiony i wszędzie widać poszczególne mięśnie, a po mecie na pewno mi to zniknie..

A tu rozpiska jeśli chodzi o mete. Dobra? :
1-2-2-1 to wychodzi 42 tabletki.

Jeśli może być to jeszcze jakby ktoś mógł napisać ile brać tabletek na odblokowanie i ile dni i tak samo ile musiał bym brać hepatil i ile razy dziennie??

Z góry dzięki

Zmieniony przez - Nithronus w dniu 2009-12-23 12:05:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
A może spróbuj megace

a 190 na atlasie to jeden***** wielki to jest nic innego jak docisk 80/90 kg na sztandze także wielki***** zrobił twój kolega

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2009-12-24 14:42:23

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2009-12-24 14:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
1-2-2-1 da rade,

napisz co bedziesz jadl przez te 4 tygodnie

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Co to qrwa za prowokacja swiateczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Myślałem o diecie węglowodanowo białkowej.

6:30 3 jajka, płatki owsiane.
8:45 Kanapka z mięskiem i ewentualnie jabłko jak bym zdążył ( bo jestem wtedy w szkole)
9:40 jakiś owoc ewentualnie do tego baton bo lubię słodycze a o otyłość nie mam czego się obawiać :)
12:25 Obiad w szkole (zależy co będzie)
potem mogę jeść o 13:30 ale po obiedzie to za bardzo mi się nie chce
a o 14:30 kończę lekcję i wtedy w pon, śr, i piąt. mam siłownię i przed siłownią się nie objadam i jem dopiero o 16 w domu. a jeśli nie mam siłowni to jem około 15.
17:30 znowu jakaś kanapka z mięsem, banan do tego, siemię lniane.
18:00 łyżka stołowa oliwy z oliwek i do tego coś na zagryche (jabłko, banan, mandarynka)
20:00 filet z makreli w pomidorach + 2 kromki chleba
22:00 jakiś słodycz i owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
o 18ej koniecznie na zagryche zasmazke dodaj

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
szesnastolatkowi ważącemu 50 kg rozpisujesz metę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
przeciez nic nie rozpisalem

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu nikt nie mówi o ewidentnej rzeczy której brakuje w diecie tego zawodnika ??

Woda z parówek synu, zapomniałeś o najważniejszym


kurva zamykam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dziwne zeby przy takie nie dowadze nie miec rzezby

dieta jest zayebista najlepszy posilek o 18

ogolnie jeden z lepszych tematow

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-12-23 12:36:57

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
dobrze jest sie na świeta posmiac i rozluznic

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron - pomoc w wyborze

Następny temat

Trądzik jak jasny ch** !!!

WHEY premium