SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meskie piersi (mam czy nie)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230
Dlatego zastanawiam sie czy nie isc do lekarza z tym bo niby jak za sutkiem ocś czuć to jest gino i ja cos czuje . Chyba sie wybiore niebawem ale troche sie obawai m zeby operacji nie bylo ani nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230
Co do wagi to jest dziwne bo nadal mam widoczna openke na brzuchu iwec nie wiem czy ja cos nie tak juz robie czy co .. Wiesz po 3 miesiącach charuwy cos chciało by sie zobaczyć jakies efekty a nie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Poczekaj z tą decyzją. Hormony mogą jeszcze buzować i za jakiś rok lub dwa piersi się pomniejszą. O ile to by była ginekomastia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230
Tak ale mysle ze wiesz jak to jest z tym. Troche też głupio jak mam praktycznie płaski brzuch może do wakacji 6 pak a tu cycki ... To troche zmniejsza pewnosc siebie i wgl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Wiem jak to jest. Przeczytaj priva. Poczekaj do maja, może po tym treningu co tam będzie klatka się choć trochę wyrobi. Sam mam taką nadzieję. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230
Niby lepiej poczekac ale jak sie do maja nic nie zmieni to przez 2 miechy nic a nic nie zmienie wiec nie wiem juz sam jestem w kropce xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Idąc do lekarza, też nie wiele zmienisz. Przy ewentualnej diagnozie możesz się jeszcze bardziej załamać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
można hormony zbadać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230
NO właśnie niby nic mi nie da bo jak sie okarze ze to maja wina bo g**** umiem i nie potrafie cwiczyc to sie podszkole ale zapisze do trenera czy cos a jak hormony to niby ja tu nie mam nic do walczenia sa i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Jak nie masz walczenia? Przyjmujesz wtedy hormony i jakoś to idzie. Ale to kosztowne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia oraz dieta

Następny temat

CKD/IF/LC

WHEY premium