SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Men'sAesthetics20- Przygotowania na sezon 2017

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Men039sAesthetics20
To nie ma klimatyzacji ? ;)


Jest jest ale najwidoczniej działa jakby chciała a nie mogła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
wiesz Dorka lubi typowe MORDOWNIE bo tam może porzucać klamotami :P a tak serio to czasem jest ale do dupy albo oszczędność :P cos o tym wiem bo sam jak jest mało ludzi to musze ją wyłączać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
a myślałem że tylko ja będę się męczył w te upały ale widzę nie jestem sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Dzisiaj dzień nietreningowy, rano tylko krótkie cardio niewiem czemu ale zawsze jak mam dzień nietreningowy to mam największą chęć na trening Takie gorące że nie miałem za bardzo apetytu na jedzenie i wpadła milka oreo Nigdy wcześniej jej nie jadłem ale teraz już wiem że jest to najlepsza czekolada jaką jadłem Pokaże wam siłownie na której ćwiczę oprócz wyciągu wszystko robione ręcznie ;)


Suplementacja
Rano po śniadaniu :
1 tab UNS FlavoVit C











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Co do barków, moje lubią duży zakres powtórzeń tzn dopiero po treningach właśnie z dużym zakresem ruszyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
To ile powtórzeń starasz się robić do 20? Czy nawet więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Czasami dużo więcej przy dropach, naprawdę do upadku ale w 30repach zamykam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
No to ładnie je katujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zjadłeś tylko tyle ile wyjąłeś czy całą ?:)
Siłka jest tylko i wyłącznie dowodem na to, że jak SIĘ CHCE to można wszystko (no prawie wszystko).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Tylko tyle ile wyjąłem :) ale nie ukrywam że miałem chwile zawahania czy nie zjeść więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

" Ja lubię ciasteczka. Ty ciasteczek nie lubisz, wiec jak możemy się przyjaźnić?"

Następny temat

Marcin Grzeszczuk Mistrz Debiutów IFBB Men's Physique 2015

WHEY premium