SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Men health

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Eoghan nie to miałem na myśli ;P chodziło mi o sama wizje postrzegania świata przez niektórych- nie wszystkich podkreślam- po prostu źle ująłem to w słowa, jak kogoś uraziłem to sory. Otóż chodziło mi o fakt ze niektórzy przedkładają wygląd zewnętrzny ponad to co reprezentują własną osoba, nie maja nic ciekawego do powiedzenia, bo z reguły temat kończy sie na zakupach czy kosmetykach, zamykają się w tym świecie tworząc odrębna kastę, nie chodziło mi to fakt ze np używanie kosmetyków jest to jak ująłeś pedalska czynnością. Kolejna rzeczą o jaką mi chodziło w tej wypowiedzi jest nastawienie sie na szybki pieniądz- fajnie jest dopóki taki jest, ale co jak sie skończy?..., może uznasz moje wypowiedzi za narzekanie rozgoryczonego smarkacza, ale takie sa moje poglądy, może mylne, jeżeli tak to popraw mnie

PS: na przyszłość postaram sie bardziej czysto wyrażać swoje poglady, bo rzeczywiście można to odczytać dwuznacznie

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2009-01-03 22:52:58

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Każdy ma swoje poglądy i nie ma się co do tego sprzeczać jak kto postrzega różne aspekty życia, świat byłby nudny, gdybyśmy wszyscy myśleli tak samo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
ja adama kupuje

zrobimy wam tu sajgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Ja regularnie kupuje Men's Health. Dlaczego? Dlatego wlasnie, ze kupujac jeden magazyn raz w miesiacu, mam orientacje w bardzo wielu dziedzinach zycia. Mozna oczywiscie zarzucac MH, ze przeslizguje sie po niektorych tematach, ale przynajmniej dzieki temu, wiem "co w trawie piszczy" i jak mam ochote, moge poszukac czegos wiecej na ten temat np. w necie. W MH podoba mi sie to, ze nie pisza hermetycznym jezykiem, ze przedstawiaja rozne punkty widzenia i ze udaje im sie mnie zmotywowac do jeszcze bardziej wytezonej pracy nad soba samym, nie tylko na silowni, ale ogolnie w zyciu. Przyklady? Dzieki poradom z MH:

- znalazlem o niebo lepsza prace (zmienilem styl ubierania sie, nauczylem rozmawiac na rozmowie kwalifikacyjnej i zrozumialem, jakie bledy popelnialem w poprzednich pracach, ktore nie pozwalaly mi przez lata awansowac mimo ze bylem w swojej robocie najlepszy), a teraz mysle o wlasnej firmie
- rozstalem sie z dziewczyna, ktora prawdopodobnie zrujnowalaby mi zycie (kilka tekstow pisancych w MH przez psychologow-kobiety pozwolilo mi zrozumiec, ze laska, z ktora bylem, to... a szkoda pisac)
- najpierw zrzucilem 15 kg tluszczu, a pozniej nabralem 10 kg masy miesniowej (bez skomplikowanych diet i treningow, tylko drobne zmiany w jadlospisie - MH to kopalnia swietnych przepisow na zdrowe i smaczne zarcie - oraz proste programy treningowe, ale rowniez te z sfd.pl)
- poprawilem w swoim zyciu wiele innych, drobnych spraw...

I na koniec dla tych, ktorzy nie czytaja MH, a sie wymadrzaja: mozecie sami sprawdzic jakosc magazynu w necie, bo ruszyli z nowa strona internetowa: http://www.menshealth.pl 

Oh, I'm sorry, did I break Your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
No i super.
Jeśli ktoś bez oczywistych porad nie potrafi radzić sobie w życiu, to dobrze, że taka gazeta istnieje i pomaga dla takich ludzi

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


MensHealth'owi gratulujemy profesjonalnego PR-u
A wracając do tematu - gazeta dobra do poczytania z rana na kiblu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
Duda: "Man's healt to Twój styl dla zniewieściałych facetów..."

Jaki zatem jest "prawdziwy facet" ?
W Mh powybierane są zagadnienia dotyczące stylu - tego co modne ( w mocno okrojony sposób) gadżetów, bajerów, Treningi promujące sylwetkę fitness etc. Z nimi jest tak jak ze wszystkim , trzeba umieć z nich korzystać. Mam kolege który od dawna ćwiczy na siłowni i ma kozacką sylwetkę i robił FBW na siłę z MH i poleca bardzo . Wiadomo, że " wypełnij t-shirt bicpsem w 4 tygodnie bez siłowni " to chwyt marketingowy. Ale jest to pismo niezłe, porusza przeróżne tematy - ale w sposób - po łebkach. Jak kogoś coś zainteresuje- to sobie zgłębi wiedze na dany temat. Taki tego zamysł.

Marshall07 : "wole twardo stac w zyciu, walczyc o nie tym co mam a nie jakimis ciuszkami za połowe przecietnej wypłaty Polaka, fakt facet powinien dobrze wygladac, ale bez przesady, czy zel splywajacy po skroniach, pudry kremy i caly asortyment kremow- jakimi dotychczas poslugiwaly sie kobiety-sprawia ze wygladamy dobrze?" chyba nigdy MH nie miałes w ręce ..

Zmieniony przez - bulkaa w dniu 2009-01-19 09:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
OloKK napisal:
Jeśli ktoś bez oczywistych porad nie potrafi radzić sobie w życiu

Rzecz w tym, stary, ze bardzo wiele z tych porad nie jest tak oczywistych, jak sie na pierwszy rzut oka wydaje.

Dog Face:
A wracając do tematu - gazeta dobra do poczytania z rana na kiblu.

Gdybys zajrzal do MH, to dowiedzialbys sie, ze dlugie przesiadywanie na kiblu zwieksza ryzyko hemoroidow :):):)

Oh, I'm sorry, did I break Your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Hehe dobrze powiedziane . Gazetka ogólnie spoko fajne art o odrzywianiu,treningu ciewkawe porady ja tam kupuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecam magazyn Reps!!

Następny temat

październikowy "KiF"

WHEY premium