SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - ANIMAL Amino Booster

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31672

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Widać, że umiesz patrzeć.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Widać, że wiedza Twoja to 0 i jeszcze metr mułu, jak Ty się po odżywce białkowej spodziewasz nie wiadomo czego, a że miałeś spadki to wina Twojego odżywiania, a nie odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Od samego początku wmawiasz mi coś czego nie napisałem i o czym nie myślałem. Jak by ci mąki nasypali do odżywki zamiast białka, to też byś mówił, że zrobiła swoje ale widocznie trening był zły?
To co teraz wypisujesz w cały świat nie skłania mnie do polemiki bo i tak wszystko przekręcisz to i po co się męczyć tłumaczeniami.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Bo o brak efektów oskarżasz produkt, który WIDOCZNYCH efektów nie przynosi, a jest tylko uzupełnieniem sposobu odżywiania. Bo takie jest zadanie odżywki białkowej.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-05-03 16:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Tu dochodzimy do sedna. Skąd wiesz czego oczekuję po Boosterze? Zakładasz,że cudów pewnie.
Odżywka białkowa ma nie dawać widocznych efektów? Czyli jakieś niewidoczne. Białko jako budulec ma nie wpływać na muskulaturę? Jak odstawię protkę i będę jadł tak samo jak do tej pory to nie odbije się na formie? Ubytek w diecie białka nie wpłynie na formę?
Gdybyś mi nie imputował nie wiadomo czego, to już dawno nie byłoby tej rozmowy.
Z tego co piszesz wszystkie białka są takie same, czyli booster jest równie dobry jak np. Syntrax, więc po co przepłacać?

Tak na przyszłość to pisz do rzeczy a nie o moim poziomie, bo żyję na tym świecie dłużej niż ty. Też mogę się zabrać za ciebie ale mam jeszcze trochę klasy żeby tego nie robić.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Panowie, jak polecacie dawkowac tego gainerka? Tak zeby bylo optymalnie, i efektywnie bo na opakowaniu nie zawsze prawde pisza-to gdzies juz czytalem... >

Więc???

I jeszcze jedno pytanko, przy suplementacji tym animalem, co byloby Waszym zdaniem lepsze podczas treningu, CARB bx czy Dextro Juice???

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
Chłopcze to nie gainer a białko. Dawkowanie wg braków w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Tylko nie "chłopcze" ...

aaa że białko to spoko, nie wiedzialem miszczu;]

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
lord_xenu
o to chodzi że nie różnią się białka zbytnio niczym.
Raczej tylko smakiem i jakimiś dodatkami które często to tylko placebo
ewentualnie mogą różnić się procesami jakimi zostały uzyskane ( WPC , WPI ,WPH )
między innymi ostrowia jest tak popularna bo może nie smakuje dobrze ale tak jak to białko ma pewny skład i jest tania i niektórzy po prostu nie mogą pozwolić sobie na droższe rzeczy

to że nie masz pojęcia jak już kolega zauważył to inna sprawa,
oczekujesz od białka nie wiadomo czego i jeszcze spadki masz hahaha normalnie dno i 2m mułu
może za dużo biegasz ?
zresztą dieta to nie tylko białko ale też węglowodany i tłuszcze oraz witaminy i minerały a przyczyna spadków może być różna
białko to ma skład pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
panowie prosze nie mówcie ,ze kazde białko to samo błagam nie jadłem tego próduktu ale smiem twierzić ,że białko np nestar syntraxa jest znacznie lepsze od tego np pod wzgledem przyswajalności

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Megabol - HMB

WHEY premium