SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - ANIMAL Amino Booster

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31678

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Mógłbym pisać o budulcu dla mięśni i tkanek ale po co, jak wy tylko chcecie tu pokazać, że nie znam się na rzeczy i dlatego NIE POLECAM amino bustera. Jest coś takiego jak jakość surowca, jego pochodzenie i parametry chemiczne. Jesli firma z doświadczeniem 10 letnim nie ma żadnego certyfikatu jakośći jak np. Olimp, Trec, to znaczy , że jej ceny nie są przypadkowe, tylko wynikają z podłej jakości surowców i warunków w jakich się to u nich konfekcjonuje, miesza i tak dalej. Wobec powyższego brak jakichkolwiek efektów po tym preparacie u mnie jest do wyjaśnienia, ale to nie była moja wina!
Obrońcy Megabola nie potraficie znieść, że ktoś ma inne zdanie wynikające z własnego doświadczenia. po co w ogóle się odzywacie, to nie jest miejsce na to.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Czy ktos zauwazyl, ze to bialko jest zaj** zle zabezpieczone ??? Jaki tam ****rolek, kt jeszcz jakos dziwnie sie odrywa. Tam w srodku moze byc wszytsko . Zajrzyjcie tu http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=6437 Megaol sponsorowal test zabezpieczenie calkiem inne . Czy to nei przypadek? hmm...
Ja teraz mam watpliwosci bo kupilem sobie ta odzywke co do jej skladu!!:/

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Zabezpieczenie miałem zwykłe, sama pokrywka. Z tymi testami zawartości...lepiej żeby użytkownik kupił jeden przypadkowy egzemplarz i sam zaniósł do tej "Politechniki". Testy na zawartość białka to nie wszystko, bo co z jakością - tu trza wiedzieć skąd surowiec przypłynął lub przyleciał i w jakich warunkach. Megabol na swojej stronie eksportowej pisze, że jest tani m.in. bo używa tanich firm przewozowych. Polecam artykuły o serwatkach w fitness authority magazynie numery 1 i 2, były kiedyś w necie za free, a tera to nie wiem.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Bardzo dobre. Cena swietna tylko trzeba smak odpowiedni wybrac

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1416
Bardzo dobry produkt , zjadlem 2 wiaderka tofii i naprawde efekty bardzo widoczne , miesnie rosna bez tluszczu to mi sie podoba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Wobec powyższego brak jakichkolwiek efektów po tym preparacie u mnie jest do wyjaśnienia, ale to nie była moja wina

A jakich efektów Ty się po odżywce białkowej spodziewasz ??

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Spodziewałem się dodatkowej porcji białka + jakiegoś działania tych dodatków. Spróbowałem Megabola i się rozczarowałem.
Wybrałem wiadro, a czułem wtedy jakbym w ogóle nic nie uzupełniał diety (z tego co pamiętam nawet spadki były). Poza tym przez te dodatki "buforowane" i taurynę można by się spodziewać jakiejś większej skuteczności, a g. to dało.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W jaki sposób chciałeś odczuć dodatkową porcję białka? Miałeś spadki bo g**** trening i g**** dieta i tyle. Ludzie bez jakichkolwiek odżywek nie mają spadków. To, że źle to robiłeś nie oznacza, że Animal Amino Booster jest zły, który stanowi 5% sukcesu. Jeśli pozostałe 95% jest do d***** to Ci najlepsze odżywki nie pomogą. Tyle w temacie.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-05-03 12:31:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Nie przeczytałeś uważnie albo nie zrozumiałeś co napisałem. Dla mnie odczuwanie = efekty. Cokolwiek kupujesz to chyba liczysz, że zrobi swoje. Nie masz żadnych podstaw żeby pisać cokolwiek o moim treningu, więc się tak nie podniecaj.

Teraz tak sobie jeszcze raz przeczytałem twój post i te twoje procenty. Poprawiłeś mi tym humor.

Zmieniony przez - Lord_Xenu w dniu 2008-05-03 15:06:15

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To śmiej się dalej. Widać, że poziom Twojej wiedzy jest bliski 0.
Cokolwiek kupujesz to zrobi swoje? Tak? Czyli taki mały produkcie 300 gram zbuduje za Ciebie mięśnie tak? Zabijasz człowieku i ośmieszasz się na każdym kroku. 65% sukcesu to dieta, 30% sukcesu to trening, a 5% to suplementy, które są UZUPEŁNIENIEM braków. Jak ten produkt spowodował, że nie było wzrostów a nawet spadki, to Twoja DIETA leżała na ryju i kwiczała. Żal czytać te Twoje wywody bo z każdym kolejnym pokazujesz, że o sportach siłowych to Ty pojęcie masz zerowe.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-05-03 15:51:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Megabol - HMB

WHEY premium