SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maxy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Witam
Od jakiś 3 miesięcy zacząłem robić maksymalne ilości powtórzeń w jednym ćwiczeniu co 3 treningi. Obecnie stosuje to na barki i bicepsy ale nie wiem czy do końca ma to sens. Wczoraj na bicepsy zrobiłem 75 x 55 x 75 obciążeniem 5 kg na sztangielkę. Czy takie ,,eksperymęty'' są dobre raz na jakiś czas ? Staż na 2,5 roku wiek 15 lat.
Proszę o rade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
takim ciężarem to troszkę takie machanie dla samego machania. Kiedyś przez pewien cza była modna metoda 100 powtórzeń. Dziś entuzjastów nie widać za wielu tego podejścia. Ale poeksperymentować czasem warto, choćby po to żeby się przekonać że coś nie działa za bardzo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Spróbuj zrobić podobny wynik do mojego 3 kg i będziesz zaskoczony czuciem mięśniowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Robiłem po ponad 100 powtórzeń większymi ciężarami i w moim przypadku nic z tego nie wynika.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
metodę sto powt. testowałem, jednakże osiągnięć jakichś nie stwierdziłem oprócz masakrycznego napompowania i palenia. raczej aby zmusić mięśnie do nawet umiarkowanego wzrostu trzeba zastosować adekwatne narzędzia, czyli pewien konkretny ciężar wraz z właściwą ilością powt., serii... a o technice już nie wspominając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Właśnie pompę czułem jak burneika dosłownie ciężko było zdjąć koszulkę, Ale następnego dnia już nawet nie myślałem że wczoraj było takie wow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Na pewno dobra na wytrzymałość mięśniową sam robiłem codziennie przed snem rok temu 5kg x100 francuskie hantle i 75x unoszenie na biceps i takie 3 serie bez przerw. Pompa była mega ale nic więcej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Lepiej ciężaru dołożyć, też się w to w gimnazjum bawiłem, uginanie bica na ilość, do oporu... a później zacząłem trenować jak biały człowiek seriami i stopniowe dokładanie krążków na sztangę, po prostu lepsza jakość tego mięśnia. Inna sprawa że każda metoda działa przez pewien czas a później zastój, więc i tę wykorzystuj jeszcze przez pewien czas, by zmienić na inną.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
A ja się dołączę . Czy ćwicząc w ten sposób palimy mięśnie ? Czy palimy np. tłuszcz głównie ?
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Nic nie spalisz. Bierz pod uwagę całokształt treningu a nie jedno ćwiczenie, dietę i trening aerobowy. Gdyby od samego wysiłku tłuszcz spływał budowlańcy byliby wycięci jak fitnessowcy, a nie są. Konkretny, mądry trening z progresją, sensowna dieta i ćwiczenia aero/anaerobowe. Plus unormowanie hormonów jak ktoś ma z tym problem.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

książka practicall programming M. Rippetoe?

Następny temat

PUSH & PULL - troszkę własna wersja. Chyba OK :)

WHEY premium