SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko o maxy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
Czy progres z 50 kg do 115 w WL, z 80 do 200 w martwym i z 70 do 160 w siadzie w ciągu 6 miesięcy stażu jest dobry?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
To z kręgami było oczywiście w pół żarcie :). Cały czas Będzie żadnych bomb bez niczego. Tyle że tylko dieta jest dopieta od samego początku.


Zmieniony przez - Avrote w dniu 2016-12-20 20:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Dobry ale jakieś nierealne nisko początki ustawione 80kg w Mc? Rozumie ze tyle było sprawdzone ale max. 90kg sztangę to mi dziewczyna 50kg przestawia jak jej przeszkadza a co dopiero facet. Sam ćwiczę 17msc i mam ciut lepsze wyniki w 172 Mc 250 p 220 ale raz ze dłużej trenuje a dwa potem już wolniej idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136802
Wyniki bardzo ok i progres kolosalny, ale tak ja Paweł pisze: te początkowe to były Twoje rzeczywiste maxy czy po prostu ciężar roboczy? A Twoje obecne maxy to chociaż prawidłowo technicznie: martwy bez wózkowania, przysiad pełny a wycisk bez odrywania tyłka i pomocy spottera? Wrzuć jakieś filmiki bo osiągi konkretne, nie ma co tutaj deprecjonować, ludzie kilka lat ćwiczą i 200 kg w martwym nie wciągną

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
Nie ma problemu :D martwy prawidłowo bez kociego grzbietu jedynie co mnie wspomoglo to paski :). Nie w martwym to był ciężar roboczy natomiast klatka i przesiadki to były maxy. Myślę że wtedy na martwy wziąłbym te 100 kg ale nie wiem jakby było z techniką. Siad jest HB więc staram się schodzić jak najgłębiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
A co do WL, bez odrywania dupy, bez odbijania, z dotknięciem do klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dla mnie nierealne te wyniki.

Prowadziłem już multum takich chłopaków jak Ty i nie spoktałem się, by ktoś dołożył 100kg w ciągu 6 miesiecy. Nawet na sterydach o to ciężko. Jeśli na start dźwigałeś 130-140 to jest to przy świetnych predyspozycjach do zrobienia.

Ale ostatnio coraz wiecej w dziale takich kwiatków, 220 w siadach po roku naturalnie, 200 w mc po kilku miesiącach. Samych zawodowców mamy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Oczywiście nie twierdzę, że nie możesz mieć takich wyników, ale podejrzewam, że na początku byłeś w stanie dźwigać o wiele, wiele więcej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
Z MC nie wiem ile bym wziął wtedy ;), może byc i że te 130 bym podniósł tylko chodzi mi o technikę. Przy każdym maxie staram się ją zachować i kiedy robić sobie krzywdy. Bo co z tego że podniose 200 kg w martwym jak kręgi mają mi wyskoczyć w sufit. Jutro będę na siłowni i będę robił przesiad to nagram i wrzucę:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
W sumie to był FBW 5x5 przez 2 miesiące, potem taki pół na pół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Tak jak pisałem i pisali koledzy . Fajnie było teraz się zacznie prawdziwa zabawa postęp duży ale dołoż teraz np 30 proc tego co dołozyles wcześniej. Ja wbrew temu co sąd ronnie nie wydaje mi się ze w siadzie po roku 220 to jakieś osiągnięcie wielkie. Sam zrobiłem tyle w kilkanaście m. I fajnie ale teraz już lipa np w Mc od pół roku nie dołozylem kilograma. W klacie tez na początku każdy trening to większy ciężar teraz jak do wakacji dołożę 5 czy 10 kg to będę mega zadowolony. Pytanie jeaCze o saa jeśli to na saa to tym bardziej może być trudno no chyba ze ciągle na bombie ale to też by było głupio tak wcześnie się wspomagać. Sam nie jestem jakimś specjalista ale koledzy rada mi póki idzie szarpać na sucho. Podobno ostatecznie tak można więcej osiągnąć.


Zmieniony przez - pawel.tarka28 w dniu 2016-12-20 11:19:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

Zmiana planu?

WHEY premium