SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa na koksie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy ja sie napisam ? chyba brak ci wiedzy ... moze nie o koksie , ale o dyskusji napewno . genetyka gra duza role . ja wiem swoje , ty wiesz swoje . z jednego koks robi kaleke , z innego potwora , a jeszcze z innego nie robi nikogo kim nie byl przed koksem . ale zeby uspokoic twoje skolatane nerwy bo widze , ze duzo emocji wkladasz w dyskusje na forum to przyznam ci racje , gdyz nie sprawdzalem na wlasnym przykladzie a jedynie widzialem po innych ludziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
> "a po to zeby wbic Ci do łba ze koks to nie jest rozwiazanie w Twoim wypadku"

Łeb to ma koń, Pytajło! Może tak więcej kultury? Nie jesteś u siebie pod trzepakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
widze ze tu jakas dyskusja powstala... nie wiem o co sie kłócicie.. ja dobrze o tym wiem ze dieta to podstawa, dlatego poprosilem o pomoc.. dostalem juz odpowiedz - zebym sam wiecej poczytal i sobie ułozył to wiecej sie naucze - racja!

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Góra-forte miło że sie zgadzamy, ja też pozdrawiam


Zmieniony przez - Sport_test w dniu 2007-09-09 19:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
PanParowka - i o to chodzi! kultura przede wszystkim. jestesmy tu zeby sobie pomagac... ja nei zamierzam nikogo wyzywac albo gnoic i oczekuje tego od innych..

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
odstaw ta mete ;x
koxowac zamierzasz przy zapewne 'zalosnym poziomie' ?
kiedys tego bedziesz zalowal ;)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
po pierwsze chelb razowy a nie jakies bułki sie je na diecie... poczytaj posty z przykłądowaymi dietami dotego zamiast ziemniakow ryż brązowy acha i kup se wpc 80% bo jest za***iste pzdr

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
no oczywiscie ze chleb razowy.. nie napisalem, bo myslalem ze to oczywiste. bialko tez biore.. nie pamietam jakiej firmy, bo bylo chwilowo ciezko z kasa i kumpel mi odstapil swoje 1kg

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
a bulki to takie jakies pszenne czy jakos tak.. no i ryz zamiast ziemniakow oczywiscie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
witam.
mam 19 lat 186 wzrostu i waże 72kg. na razie kupiłem mega mass weidera 7kg i nitrobolon zapisałem się na siłownie podnosze tylko 55kg i wyglądam jak szczur :( mam zamiar za 3 miesiące spróbować z metą polska 100 tebletek bo na igły jestem uczulony czy to dobry pomysł da mi to coś? z czym mam to brać i ile dziennie? dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rady

Następny temat

Jak zdziała dieta ,,na masę"???

WHEY premium