SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa na Low Carb - kcal dodawać miarowo czy od razu ? Doradźcie :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1186
Witam serdecznie :) A więc do rzeczy.

Post dotyczy diety Low Carb na Masę. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2150 kcal. Qazar w swoim poście, dotyczącym owej diety radzi, by do podstawowego zapotrzebowania dodać od 800 do 1200 kcal.
Ja mam zamiar dodać 900 kcal.

Najpierw jednak mam zamiar dokonać wprowadzenia, trwającego 14 dni, podczas którego nic nie będę dodawał do swojego zapotrzbowania, więc będę przyswajał dziennie właśnie 2150 kcal nie uwzględniając narazie tych 900 kcal.

I tutaj mam pytanie:
czy po zakończeniu wprowadzenia trwającego 14 dni, mam 15 dnia dodać od razu te całe 900 kcal ??
Czy może mam te kalorie dodawać miarowo, a jeżeli tak to w jakich proporcjach ( ile dodawać co tydzień, a może ile dziennie ) ?? Po prostu jak to wygląda w przypadku stosowania tej diety ??

Pytam o to, ponieważ tego nie wiem.
Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi, króre sogiem rzecz jasna nagrodzę :)
Dzięki pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Proponuje dodać mniej po wprowadzeniu np. 600 i jeżeli nic nie ruszy w przeciągu tygodnia, dwóch to dodać więcej. Pamiętaj, że podstawa to obserwowanie organizmu, pomiary wagi, %bf itd. To pozwoli ustalić idealne dla Ciebie zapotrzebowanie.

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Satyr1462 nie wiem czy moje wypowiedzi mają jakiś sens, skoro robisz po swojemu, jeśli chcesz dać te dwa tygodnie wprowadzenia to trening w znaczącym stopniu opróżni glikogen i wejdziesz na dietę z cześciowo opóżnionym, pożniej ta ilość jest taka by zabezpieczyć potrzeby mózgu, czerwonych krwinek itd. dodatkowo by zapobiec dalszym spadkom spowodowanym treningiem, nie ma tam nadwyżki, która uzupełni to co zużyłeś we wprowadzeniu, więc albo po takim wprowadzeniu ładowanie jak do CKD, albo zrób wprowadzenie z rozkładem makroskłaników b/t/w - 30%/30%/40%. To odnośnie wprowadzenia o kaloryczności nie będę już powtarzał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja SKD - ocena

Następny temat

Pewien klopot

WHEY premium