SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa- do specjalistow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Zion: nie mowilem ze nie chcem kreatyny, powiedzialem ze obejde sie bez rybozy bo uwazam to za nie potrzebny srodek. Co do prochormonow to rzeczywiscie ich nie chcem, ale nie uwazam zebym byl za mlody na TT(jest to na bazie ziol) i ZMA, jest to polaczenie cynku,magnezu i potasu oraz witaminy B6. Jedynym rozsadnym powodem dla jakiego nie musialbym tego brac to to ze moj organizm (w tym wieku) nadal produkuje duze ilosci wlasnego tescia. Jednak wiedza ktora posiadam pozwala mi na podjecie tego ryzyka
A teraz moze ja napisze jaki zestaw ulozylem:
Amino Anabol i Amino Anabol PQ, Kreatyna(prolab)/Swole(syntrax), Acetabolan II,Glutamina(kaizen)po skonczeniu cyklu kreatyny i Acetabolanu dodalbym wlasnie ZMA i TT no i jeszcze bialko i tu pojawia sie najwiekszy problem nigdy nie stosowalem bialka z odzywek staralem sie dostarczac z pozywienia, jednak ostatnio mam coraz mniej czasu dlatego sie zastanawiam co by tu wziasc??? Aha tak na marginesie dzieki za odp. wszyscy otrzymuja po sogu

Mam trzy latka, trzy i pol siegam glowa ponad stol.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Redrum: zgadza sie suplementy to tylko dodatek, najwazniejsza jest odpowiednia dieta. Ale w tym poscie chodzilo mi tylko i wylacznie o zestaw suplementow. Wiec moze i ty bys cos polecil

Mam trzy latka, trzy i pol siegam glowa ponad stol.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Białko Ci podałem : serwatka Ultimate i "zwykłe" HiTec 90%.
Prohormonów Ci nie polecałem, bo jestem przeciwnikiem eksperymentów z własnym testo (uogólniając odpowiada on w mniejszym lub większym stopniu za funkcję niemal wszystkich narządów).


"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
tak wiem widzialem ze podales, ale kilka osob cos napisalo dlatego sie jeszcze zastanawiam i chce wybrac jak najlepsze(bo nie wezme przeciez wszystkiego). Ja prohormonow tez NIE CHCE!!!

Mam trzy latka, trzy i pol siegam glowa ponad stol.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy wszyscy w wieku 21 lat mają wysoki poziom testosteronu? To jest rzecz wysoce indywidualna. Może i jest najwyższy w ciągu całego życia danej osoby , ale i tak może byc dla niej za niski na osiąganie wymiernych rezultatów. A teść (własny oczywiście) to przecież podstawa bez której przyrostu nie będzie. Nie uogóniajmy więc, że ktoś ma 21 lat i nie potrzebuje czegoś (ZMA, TT) na podwyższenie tego hormonu, bo to mija się z prawdą. Wg mnie granica to 18 lat, jeżeli ktoś jest hard gainerem , jeżeli ktoś ma dość dobre wyniki to może poczekać do tego 25 roku życia.
Oczywiście prohormonów też nie polecam, ale ziółka jak najbardziej.

Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-11-20 09:56:54

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-11-20 09:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I bardzo dobrze, że nie chesz.
W dalszym ciągu odradzam Ci TT i ZMA - w tym wieku organizm posiada zasoby teścia na maksymalnym poziomie (chyba, że masz jakieś zaburzenia), więc i tak nie podniesiesz jego poziomu za pomocą tych środków.

A białeczko: zwykłe HiTec, a serwatka Ultimate lub Extensor WPI.

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Zion: po prostu uwazam ze TT i ZMA, nie zaszkodza mi w zadnym stopniu, nie sa to az tak silne srodki, zebym mial po nich problemy z gospodarka hormonalna. A co do zaburzen to wiesz mi nie mam....

Mam trzy latka, trzy i pol siegam glowa ponad stol.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Warner .. ja tylko tak na wszelki wypadek .... ostatnio poprostu wchodze na mase i tylko zarcie mi w głowie ... a przy okazji moj cel to ok 110 kg do lutego, a potem zjazd na jakies 100 dla definicji

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
No mi tez tylko zarcie i zarcie, ale jest z nim roznie bo mam takie dni ze naprawde nie mam czasu aby cos zjesc, dlatego suplementy sa mi nie zbedne. Ja chce dojsc do 93kg przy moim wzroscie to i tak duzo, a juz kiedys wazylem 105kg to wygladalem jak KULA

Mam trzy latka, trzy i pol siegam glowa ponad stol.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Ja w przyszłym roku (jak dobrze pójdzie) chciałbym ważyć do 85 kg. (przy pasie pod 75cm i ramieniu 43) Zobaczymy.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatynka

Następny temat

egg protein-chce kupic

WHEY premium