SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

egg protein-chce kupic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jest to dobre bialko ???
u mnie za 137zl 2250g mozna kupic czy to sie opaca ??
czekam na szybkie odpowiedzi sogi w nagrode !!!

pozdrawiam !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Dobre. Ja wolę jednak prawie to samo bezsmakowe i taniej (ovopol).

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Czyste białko jaja. Jakościowo bardzo dobre. Jedynie niektórzy mają po nim gazy, takie po prostu ma właściwości

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boogi ja mam juz odliczone na ta odzywe
sogi juz polecialy!!!

pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
No to bierz i pamiętaj - zawsze obowiązkowo porcyjka tej odżywy (30g białka) przed snem. Następnym razem polecam rozważyć ovopol. Pozdawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Nie chcialbym Tu nikogo krytykowac ale zrobilem na sobie pare prob z ovopolem i po tych 3 tyg co mowiliscie rozzterki z zoladkiem nie przeszly.I musialem zrezygnowac z ovopola na kozysc mieszkania z rodzicami pod jednym dachem.Wiec uwarzaj z dawkami i nie napalaj sie na duze ilosci tego produktu tylko go na poczatku wyprubuj

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to sie bierze z rana na pusty zoladek czy z jakims weglem np. platki ??

pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Niezle bialko, ja je mieszam z ovopolem stosunku 1:3. I wtedy mam ovopol truskawkowy, waniliowy lub czekoladowy. Kup sobie 2 kg Ovopolu i 2 puszki po 300 g Megabola Egg Pro i masz 2,6 kg niezlego bialka o dowlonym smaku za ok 110 zl. Polecam! Do mieszania polecam shaker z siatka, swietna rzecz.
Bierz je szczegolnie przed snem, i w ciagu dnia pomiedzy posilkami, lub do posilkow zawierajacych malo bialka. Bierz na porcje ok. 30-40 gram.

Michał G.

Zmieniony przez - Goral w dniu 2002-11-20 23:31:16

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Jest słabo przyswajalne czego skutkiem są gazy, no i jest niesmaczne. Lepiej poszukaj sobie białko serwatkowe. Jest lepiej wchłaniane przez organizm niż białko jaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Pyton 1 ....twoje teorie mnie tak przekonuja ze od jutra przestaje jesc białka z jaj bo po nich mam tez gazy.....))))))))))))))))))a tak na serio pyton..jak masz gazy to kup espumisan,tylko uwazaj bo wchodzi w interreakcje z pytohemem))))

Dobra odzywka w 100%z białka jaja .Mozna dawkowac od 30-45 gm/porcje mdz posiłkami ,po treningu,przed snem oraz na czco z rana.

pozdro
bigger




biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
No niepowiesz mi, że białko jaj jest lepsze od białka serwatkowego. Zostało naukowo udowodnione, że białka serwatkowe są lepsze niż białko mleka, soji czy jaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa- do specjalistow

Następny temat

KTO MOŻE POWIEDZIEĆ COŚ Z PRAKTYKI O "ALC"?

WHEY premium