SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a sprawność fizyczna.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671




:)szacunek, żyła niesamowita.

Zmieniony przez - misiequt w dniu 2014-02-07 12:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
marmur
a Pudzian w czasach strongmenów nie był sprawny? np te konkurencje gdzie trzeba było szybko wrzucac kule itp wydawało sie ze nawet daje rade. A potem jak juz zrezygnował ze strongmenów na rzecz mma to mówił ze pierwszy raz jak przebiegł 1 km to padł na ziemie wyciagnał komórke i zadzwonił do domu i przyjechali po niego autem i go zabrali z powrotem bo nie miał siły stac :D


Zauważ, że Pudzian już od początku przygody z siłownią dużą uwagę zwracał na chociażby rozciągnięcie stawów, mięśni. Generalnie facet był wysportowany, wystarczyło spojrzeć na przeciętnego, otłuszczonego ciężarowca i niego, zupełnie inne typy sylwetki, dynamika. Pudzian jest właśnie przykładem, że pakując na siłowni nie trzeba robić z siebie tucznika, trzeba stosować stretching itd., ale jest też przykładem, że nadmiar masy mięśniowej nie idzie w parze z wytrzymałością i kondycją.

Na określonym jednak etapie, czyli takim akceptowalnym przez sądzę wielu ćwiczących w fitness-clubach można swobodnie przygotować ciało do dźwigania ciężarów i poprawnej przy tym kondycji.

Zmieniony przez - Gpeoples w dniu 2014-02-07 12:54:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
misiequt




:)szacunek, żyła niesamowita.

Zmieniony przez - misiequt w dniu 2014-02-07 12:22:09
No i teraz jeszcze zamieść podobny film z burmeiką ,ciekawe czy się zmieści pod krzesłem ,piszemy o przesadnej masie mięśniowej a nie nie o szczypiorach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
mareckizawada
No i teraz jeszcze zamieść podobny film z burmeiką ,ciekawe czy się zmieści pod krzesłem ,piszemy o przesadnej masie mięśniowej a nie nie o szczypiorach .

Szukałem i nie znalazłem, stwierdziłem wtedy że burneika nie da rady tego zrobić, i o tym tez jest ten temat, by pokazać słabości jednej tylko aktywności fizycznej, zapytac o doswiadczenia innych ludzi, korzysci które wynieśli bądź minusy.

Akurat filmik wstawiłem dla kontrastu, ćwiczenie mega trudne i wymagające od ciała. Kiedyś ze dwa razy miałem okazje powspinać sięna ściance gdy byłem jeszcze kwadratowy. Szacun dla wszędołazów :)

Zmieniony przez - misiequt w dniu 2014-02-07 13:29:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Jest to jakiś argument - nie warto ćwiczyć na siłowni osiągając satysfakcjonującą masę mięśniową, aby móc zrobić fikołka pod krzesłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
Nie no bez przesady, filmik z krzesłem powinniście skumać, sa różne aktywnosci, ale nikogo celem zyciowym nie jest przechodzenie pod krzesłem.

A tego pana nie musze przedstawiać chyba:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
A co jeszcze wam chciałem poakzac ajko alternatywę:

Kilian Jornet, team Salomon, najlepszy na świecie ultra maratończyk, znany z takich maratonów jak np. Marathon Mont Blanc, czy z ostatniego wejścia - czy raczej wbiegu - na Matterhorn. Mega kondycha:

sami zobaczcie:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
Chyba nie byłbym swój gdybym nie pochwalil zawodników Iron Man, czy triatlonu, masakra 3km pływanie, potem szybki wsiad na rower i 180km jazdy by na końcu pyknąć na szybkiego maraton 42km :D





Zmieniony przez - misiequt w dniu 2014-02-07 13:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gpeoples
Jest to jakiś argument - nie warto ćwiczyć na siłowni osiągając satysfakcjonującą masę mięśniową, aby móc zrobić fikołka pod krzesłem.
No nie tylko o fikołka tu chodzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
mareckizawada
Gpeoples
Jest to jakiś argument - nie warto ćwiczyć na siłowni osiągając satysfakcjonującą masę mięśniową, aby móc zrobić fikołka pod krzesłem.
No nie tylko o fikołka tu chodzi .


Niewątpliwe, chodzi jednak o wskazanie priorytetów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łaczenie parti

Następny temat

Kołyska do brzuszków

WHEY premium