SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a mięśnie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 279
Witam mam 178cm 60kg wagi i 15 lat ćwicze od 4 miechów mięśnie brzucha (tylko) i jako taki kaloryfer mam tylko ze mam ręce jak u muchy czy jak zaczne robić masę to kaloryfer mi zaniknie i od nowa bd musial wytrenować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś początkujący wiec nie martw się, rób ostrą masówkę. Kaloryfer nie zniknie a jeszcze sie polepszy bo brzuch pracuje bardzo mocno przy masowych cwiczeniach takich jak martwy ciąg czy przysiad, szczególnie ze sztangą z przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
cóż, mało kto "na masie" ma ładny kaloryfer, wiec jeśli nie masz mega predyspozycji to zapewne kaloryfer zniknie(choć nie oznacza to że znikną mięśnie!!!). Aczkolwiek jak już troche urośniesz i zetniesz to sadełko które się odłoży po masówce to kaloryfer będzie większy i bardziej pokaźny niz jest teraz.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 279
No właśnie bo do kaloryfera nie potrzeba zbyt dużej masy ja ćwiczyłem ok.4miechy jedząc dużo warzyw,owoców,ryb,serów,makaron,piłem kefir,maślanke,omlety i od tego masa jakoś mi nie podskoczyła bo jadłem tak w kratkę bez jadlospisu co bylo w lodowce tego typu to bralem i jadlem cwiczylem w domu bez siłki ale teraz jak patrze na to ze mam niby jako taki kaloryfer a ręce mam jak dziecko z anoreksją to troche to głupie może i dziewczyną to imponuje no ale troche wstyd mieć kaloryfer a żebra na wierzchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Nie masz kaloryfera tylko zwyczajnie jesteś chudy i widać Ci wszystko co jest pod skórą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
cynik dobrze prawi, " nie liczy sie kaloryfer u chudego i duze cycki u grubej baby" ;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny plan

Następny temat

Jaką bieżnie kupić?

WHEY premium