SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Wach vs Tye Fields

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3326

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Wach przez KO.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Po tym co widziałem na treningu medialnym - Wach vs. Ręcznik wynik może byc tylko jeden! A tak na powaznie uważam jak kolega powyżej - Wach KO/TKO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
oj, panowie zebyscie sie nie zdziwli... Ja obstawiam Wacha, ale na punkty

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
112.0 kg to oficjalna waga Mariusza Wacha (26-0, 14 KO) przed sobotnią obroną pasa WBC International kategorii ciężkiej przeciw Tye Fieldsowi (49-4, 44 KO) - 116.1 kg.
ringpolska.pl







Mariusz go powali

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Jeśli Mariusz go nie powali to naprawdę będę zdziwiony, ale myślę że prędzej czy później Wach go ustrzeli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
Dwóch drwali, łatwo nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Fakt dwóch bardzo mocno bijących pięściarzy ale powiem wam szczerze ,że będę bardzo zaskoczony jeżeli Fields dotrwa do 6 rundy. Tye za bardzo się otwiera i grzechem jest tego nie wykorzystać.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
- Każdej nocy ciężko sparuję i oferuję sto dolarów każdemu, kto zdoła posłać mnie na deski. Jak dotąd nikomu ta sztuka się nie udała - relacjonuje Fields, który w pojedynku z Wachem nie chce powtarzać swoich błędów z poprzednich walk: - Kluczem do pokonania Polaka będzie trzymanie wysoko gardy. Podczas sparingów pozwalam swoim przeciwnikom wchodzić w półdystans i staram się wyłapywać ich ciosy na rękawice. W swojej karierze, za każdym razem kiedy padałem na deski, działo się tak, ponieważ nie trzymałem swoich rąk wysoko i sprawiałem, że moja szczęka stawała się łatwym celem.


A może jednak poprawił gardę? Z tej wypowiedzi wynika że sam zauważył ten problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Chciałbym Wacha zobaczyć np. z Grantem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
Wygrana , ale obrona , Wach zbyt dużo zbiera ciosów :/ Z rundy na rundę się rozkręca , oby z K2 nie spał w pierwszych 3-4 rundach. Ale interes dobry , podszkolą go w Stanach , wypromują parę walk z efektownymi końcówkami i mamy pretendenta na którym można zarobić.

Force !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz krocza damski i piersi

Następny temat

Jaki kask do Muay Thai, żeby nie przeszkadzał, bez ochrony twarzy?

WHEY premium